بلیط هواپیما سوئیت تبریز

مجموعه پل های ابریشم تهران

زمان مطالعه : 3 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱۱ خرداد ۱۳۹۸

مجموعه پل های ابریشم بر روی پل همت و همچنین بازار گل در اراضی عباس آباد احداث شده اند، مجموعه پل های ابریشم قسمت شمالی اراضی عباس آباد را از پارک آب و آتش و بوستان بنادر به قسمت جنوبی این محدوده در پارک نوروز وصل می کنند و فضای مناسبی را برای قدم زدن و تفرج در دل طبیعت زیبایی اراضی عباس آباد فراهم کرده اند.مجموعه پل های ابریشم به گذر و آمد و شد رهگذران پیاده، دوچرخه و کالسکه اختصاص خواهد داشت و با برخورداری از طراحی و ویژگی‌های فنی و مهندسی یگانه در کنار معماری منحصربه‌فرد، فضاهای جای گرفته در این زمین‌ها نمای چشم‌نوازی را در قلب تهران پدید خواهد آورد. مجموعه پل های ابریشم و پل طبیعت بخشی از این طرح هستند که عملیات اجرایی مجموعه پل‌های ابریشم به پایان رسیده و پل طبیعت نیز به بهره برداری رسیده است.
پل ابریشم تهران به بلندی نزدیک به ۲۰۰ متر پیوند میان بوستان بنادر و بوستان نوروز در ضلع شمال و جنوب بزرگراه همت در تپه‌های عباس‌آباد تهران را برقرار می کند؛ همچنین پل ابریشم شماره دو به عنوان یک مسیر دسترسی دیگر، بر روی بازار گل احداث شده و سازه چادری نصب شده بر روی آن، جلوه خاصی به این پل داده است.
پل ابریشم در شب نورپردازی زیبایی دارد و قدم زدن از روی آن بر روی بزرگراه همت، لذت خاص خودش را دارد. با عبور از این پل می توانید از قسمت شمالی اراضی عباس آباد به گنبد مینا و پارک نوروز بروید. همچنین پل ابریشم شماره دو هم با سازه های زیبای اطرافش جای خوبی برای قدم زدن و گرفتن عکس یادگاری با چشم انداز دریاچه نوروز است.

مجموعه پل های ابریشم تهران

نحوه دسترسی
مسیر تاکسی
تاکسی ها از میدان ونک و همچنین سه راه ضرابخانه شما را به اتوبان حقانی می رسانند. از این طریق می توانید به بوستان آب و آتش و سپس به بوستان نوروز پل ابریشم دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از میدان آرژانتین سوار تاکسی شده و در خیابان آفریقا پیاده شوید.
مسیر مترو
نزدیک ترین ایستگاه مترو به مجموعه اراضی عباس آباد، ایستگاه مترو حقانی واقع در خط یک مترو تهران است. همچنین برای دسترسی به بخش های جنوبی و شرقی اراضی عباس آباد می توانید از ایستگاه مترو شهید همت استفاده کنید.
مسیر خودروی شخصی
خیابان حقانی، نرسیده به چهار راه جهان کودک در سمت راست شما کوچه هایی وجود دارد که به خیابان دیدار می رسد. می توانید خودروی خود را در خیابان دیدار پارک کرده و به اراضی عباس آباد بروید. همچنین می توانید در خیابان آقریقا، قبل از خروجی بزرگراه شهید همت از پارکینگ بوستان نوروز استفاده کنید. پارکینگ بوستان طالقانی نیز در بزرگراه حقانی، نرسیده به ایستگاه مترو حقانی وجود دارد. در این خیابان که با عنوان گذر سرو خوانده می شود فضای پارک مناسب برای خودروها وجود دارد.
آدرس : تهران، تقاطع اتوبان های حقانی و همت

مجموعه پل های ابریشم تهران مجموعه پل های ابریشم تهران
مجموعه پل های ابریشم تهران مجموعه پل های ابریشم تهران

منابع:
بزنیم بیرون
ویکیپدیا

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

instagram
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

داغ ترین ها