جستجوی شهر به شهر :
رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

سفارش تبلیغات در “سیری در ایران”

0

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند. رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

64639 253 سفارش تبلیغات در سیری در ایران
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.
با توجه به موضوع گردشگری سایت و تمرکز و توجه ویژه به جاذبه های گردشگری ایران ، هتل ها ، صنایهع دستی ، غذاهای محلی ، خبرهای گردشگری ، دانستنی های گردشگری و موضوعات مختلف دیگر در این زمینه ، تبلیغات در این سایت می تواند برای کسب و کارهای مرتبط با موضوع بسیار مفید بوده و نتایج خوبی را در بر داشته باشد. مسئولین سایت “سیری در ایران” نیز با توجه به رسالت و ماموریت سازمانی خود ، در پی کسب سودهای کلان و درآمدهای آنچنانی نبوده و رویکردی تجاری نداشته و فقط جهت جبران هزینه های سایت این بخش را راه اندازی کرده اند. بالتبع هزینه های تبلیغات در سیری در ایران نسبت به سایت های مشابه خیلی پایین تر بوده و برای مشتریان جذابتر خواهد بود.

متاسفانه در دو سال اخیر به خاطر پاندمی کرونا و کاهش سفرهای هموطنان، قدری بازدید از سایت سیری در ایران هم با افت مواجه شد ولی خداروشکر از سال جدید یعنی بهار ۱۴۰۱ مجددا با شروع سفرهای نوروزی بازدید و ویزیت کاربران و مسافران از سایت ما افزایش یافت.

وضعیت فعلی سایت :

– بیش از ۹۰ درصد کاربران بازدید کننده، مرتبط با حوزه سفر و گردشگری هستند.

– روزانه در حدود ۳۵/۰۰۰ بازدیدکننده، ۷۰/۰۰۰ بازدید از سایت دارند. در روزهای قبل از تعطیلات ها این بازدیدها تقریبا ۲ برابر می شود.

– در حدود ۷۵ درصد بازدیدکنندگان از موتور جستجوی گوگل به سایت مراجعه می کنند.

– در حدود ۸۰ درصد بازدیدها از نسخه موبایل انجام می شود.

– بیش از ۹۰ درصد بازدید کنندگان سایت از ایران بوده و به صورت تخصصی برای موضوعات جاذبه های گردشگری ، مسافرت ، کسب اطلاعات در زمینه های سفر ، جاهای دیدنی و … به سایت ما مراجعه می کنند و می توانند مشتری بالقوه مناسبی برای خدمات و محصولات شما در حوزه رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، خرید تور ، سفر ، گردشگری و ایرانگردی باشند.

– روزانه سایت در حال بروزرسانی بوده و به طور متوسط هر روز ، حدود ۵ الی ۱۰  پست در سایت منتشر می‌شود.

انواع تبلیغات و جایگاه های تبلیغاتی :

– تبلیغات به صورت تصویری و بنری در ابعادهای مختلف (مناسب برای افزایش فروش و بازدید از سایت)

– تبلیغات به صورت بک لینک فالو در همه صفحات سایت و یا صفحات خاص مثل هتل ها و اقامتگاه ها (مناسب برای سئو و بهبود رتبه گوگل)

– رپرتاژ آگهی (برای اطلاع از ویژگی و مشخصات رپرتاژآگهی گردشگری اینجا کلیک کنید)

– تبلیغات کلیکی نیتیو هوشمند (برای ثبت نام در سیستم تبلیغات کلیکی اینجا کلیک کنید)

برخی از مشتریان ما در گذشته و حال :

customer سفارش تبلیغات در سیری در ایران

 

جهت اطلاع از تعرفه های تبلیغاتی و سفارش تبلیغات می توانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید :

– تماس از طریق تلگرام ، واتس آپ و یا تلفن همراه با شماره ۰۹۰۱۳۶۶۶۷۳۳ جهت دریافت تعرفه ها :

telesee سفارش تبلیغات در سیری در ایران whatsappsee سفارش تبلیغات در سیری در ایران instagram colourful icon سفارش تبلیغات در سیری در ایرانsmssee سفارش تبلیغات در سیری در ایران

 

 

 

– تماس از طریق تلفن ثابت جهت موارد ضروری : ۷۷۱۳۱۷۷۲ (۰۲۱)

تخت جمشید روستای کندوان زیبایی های گیلان سد شاه عباسی طبس اماکن دیدنی یزد