0

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

سفارش تبلیغات در سیری در ایران
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.


با توجه به موضوع گردشگری سایت و تمرکز و توجه ویژه به جاذبه های گردشگری ایران ، هتل ها ، صنایهع دستی ، غذاهای محلی ، خبرهای گردشگری ، دانستنی های گردشگری و موضوعات مختلف دیگر در این زمینه ، تبلیغات در این سایت می تواند برای کسب و کارهای مرتبط با موضوع بسیار مفید بوده و نتایج خوبی را در بر داشته باشد.


مسئولین سایت “سیری در ایران” نیز با توجه به رسالت و ماموریت سازمانی خود ، در پی کسب سودهای کلان و درآمدهای آنچنانی نبوده و رویکردی تجاری نداشته و فقط جهت جبران هزینه های سایت این بخش را راه اندازی کرده اند. بالتبع هزینه های تبلیغات در سیری در ایران نسبت به سایت های مشابه خیلی پایین تر بوده و برای مشتریان جذابتر خواهد بود.

وضعیت فعلی سایت :

– بیش از ۹۰ درصد کاربران بازدید کننده، مرتبط با حوزه سفر و گردشگری هستند.

– روزانه در حدود ۲۰/۰۰۰ بازدیدکننده، ۶۰/۰۰۰ بازدید از سایت دارند. در روزهای قبل از تعطیلات ها این بازدید دو برابر و در ایام عید نوروز ۳ برابر می شود.

– ماهیانه به طور متوسط ۶۰۰/۰۰۰ بازدیدکننده ، ۱/۸۰۰/۰۰۰ بازدید از سایت انجام می دهند.

– در حدود ۴۵ درصد بازدیدکنندگان از موتور جستجوی گوگل به سایت مراجعه می کنند.

– در حدود ۶۰ درصد بازدیدها از نسخه موبایل انجام می شود.

– بیش از ۹۰ درصد بازدید کنندگان سایت از ایران بوده و به صورت تخصصی برای موضوعات جاذبه های گردشگری ، مسافرت ، کسب اطلاعات در زمینه های سفر ، جاهای دیدنی و … به سایت ما مراجعه می کنند و می توانند مشتری بالقوه مناسبی برای خدمات و محصولات شما در حوزه رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، خرید تور ، سفر ، گردشگری و ایرانگردی باشند.

– روزانه سایت در حال بروزرسانی بوده و به طور متوسط هر روز ، حدود ۱۰ تا ۲۰  پست در سایت منتشر می‌شود.

 

شرایط عمومی پذیرش تبلیغات :

«سیری در ایران» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «سیری در ایران» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌های مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم. سیری در ایران در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

 

انواع تبلیغات :

– بنرهای تصویری ( ۲۶۰*۶۰ – ۳۰۰*۲۵۰ – ۴۶۸*۶۰ – ۱۲۰*۲۴۰ – ۳۰۰*۱۰۰ )

– تبلیغ متنی (بک لینک فالو)

– رپرتاژ آگهی

در صورت تمایل به سفارش  تبلیغات و یا اطلاع از تعرفه های تبلیغاتی سایت، می توانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید :

– آیدی تلگرام جهت سفارش تبلیغات : @najjaari

– تلفن جهت تماس ضروری و یا سفارش تبلیغات : ۷۷۱۳۱۷۷۲ (۰۲۱)