0

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند كه به مدد شبكه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا كرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یكطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنكه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

سفارش تبلیغات در سیری در ایران
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا كه امكانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شركتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.


با توجه به موضوع گردشگری سایت و تمرکز و توجه ویژه به جاذبه های گردشگری ایران ، هتل ها ، صنایهع دستی ، غذاهای محلی ، خبرهای گردشگری ، دانستنی های گردشگری و موضوعات مختلف دیگر در این زمینه ، تبلیغات در این سایت می تواند برای کسب و کارهای مرتبط با موضوع بسیار مفید بوده و نتایج خوبی را در بر داشته باشد.


مسئولین سایت “سیری در ایران” نیز با توجه به رسالت و ماموریت سازمانی خود ، در پی کسب سودهای کلان و درآمدهای آنچنانی نبوده و رویکردی تجاری نداشته و فقط جهت جبران هزینه های سایت این بخش را راه اندازی کرده اند. بالتبع هزینه های تبلیغات در سیری در ایران نسبت به سایت های مشابه خیلی پایین تر بوده و برای مشتریان جذابتر خواهد بود.
وضعيت فعلي سايت از لحاظ رنكينگ و رتبه هاي جهاني عبارتند از :

 • بیش از 90 درصد کاربران بازدید کننده، مرتبط با حوزه سفر و گردشگری هستند.
 • روزانه در حدود 20/000 بازديدكننده، 60/000 بازدید از سایت دارند.
 • در حدود 45 درصد بازدیدکنندگان از موتور جستجوي گوگل به سايت مراجعه مي كنند.
 • ماهیانه به طور متوسط 600/000 بازدیدکننده ، 1/800/000 بازدید از سایت انجام می دهند.
 • بیش از 90 درصد بازدید کنندگان سایت از ایران بوده و به صورت تخصصی برای موضوعات جاذبه های گردشگری ، مسافرت ، کسب اطلاعات در زمینه های سفر ، جاهای دیدنی و … به سایت ما مراجعه می کنند و می توانند مشتری بالقوه مناسبي برای خدمات و محصولات شما در حوزه رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، خرید تور ، سفر ، گردشگری و ایرانگردی باشند.
 • روزانه سایت در حال بروزرسانی بوده و به طور متوسط هر روز ، حدود 10 تا 20  پست در سايت منتشر می‌شود.

شرايط عمومي پذيرش تبليغات :

۱- «سيری در ايران» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «سيری در ايران» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌های مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- سيری در ايران در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

 

انواع تبلیغات :

 1. بنرهای تصویری ( 260*60 – 300*250 – 468*60 – 120*240 – 300*100 )
 2. تبلیغ متنی (بک لینک فالو)
 3. تبلیغ متنی ( به صورت RSS )
 4. رپرتاژ آگهی

در صورت تمایل به سفارش  آگهی و یا اطلاع از تعرفه های تبلیغاتی سایت، می توانید از طریق کانال زیر  اقدام نمایید :

 • تعرفه های تبلیغات در کانال تلگرام : @seeiran_ads

 • آیدی تلگرام چهت سفارش تبلیغات : @najjaari

 • تلفن تماس جهت تماس ضروری و یا سفارش تبلیغات : 02177131772