بلیط هواپیما سوئیت تبریز

تعریف و سفارش رپرتاژ آگهی

0

رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است. (برگرفته شده از ویکی پدیا)
توجه داشته باشید که رپرتاژ آگهی یا رپورتاژ آگهی در حقیقت متنی است که نویسنده در متن به دنبال رسیدن به اهداف تبلیغاتی خود می باشد این هدف تبلیغاتی می تواند معرفی محصول یا خدمات یا قرار دادن هایپر لینک در متن باشد.
کسانی که به دنبال انتشار رپرتاژ آگهی یا رپورتاژ آگهی در سایت ما هستند دو هدف دارند :
– یا می خواهند با انتشار اخبار در سایت های خبری به برندینگ خود در بین کاربران و خوانندگان سایت های خبری دست یابند.
– یا کسانی هستند که به دنبال افزایش رتبه سایت خود در موتور جستجو گوگل هستند.
در هر دو مورد شما می توانید با انتشار رپرتاژ آگهی یا رپورتاژ آگهی به هدف خود دست یابید اما این تبلیغات زمانی برای شما عزیزان مفید خواهد بود که بتوانید در کنار معرفی محصول خود برای خوانندگان و کاربران وب سایت ما از این رپرتاژ آگهی یا رپورتاژ آگهی برای معرفی سایت خود به موتور های جستجو در کلمات کلیدی خاص باشید.

 تعریف و سفارش رپرتاژ آگهی
از این رو پیشنهاد میکنیم در انتشار اخبار تبلیغاتی خود در سایت ما همیشه علاوه بر معرفی خدمات و محصولات خود با انتخاب کلمات کلیدی مناسب و هدفمند برای معرفی سایتتان به موتور های جستجو خدمات و محصولاتتان را به مشتریان معرفی نمایید.
بطور کلی رپرتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در سایت ما منتشر میشود و در متن خبر حداکثر ۳ کلمه کلیدی به وب سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشود . تیتر رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری در صفحه رپرتاژهای گردشگری برای کابران قابل مشاهده است و مهم اینکه این خبر تبلیغاتی از سایت ما حذف نمیشود و بنابراین یک اثرگذاری ماندگار دارد . همچنین بدلیل اینکه کاربران به این بصورت با خدمات و محصولات تبلیغ دهنده آشنا میشوند اثرگذاری بیشتری نیز خواهد داشد . همچنین در صورت انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ما میتواند اعتبار بسیار بالایی را برای تبلیغ دهنده ایجاد کند.
برندهای بزرگ در سراسر دنیا اخبار تبلیغاتی خود را در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری تخصصی منتشر میکنند و طوفان تبلیغاتی خود را در تمام دنیا به جریان می‌اندازند و خوب درنتیجه میلیون‌ها مشتری در سراسر دنیا دارند . مشتریان وفادار و علاقه‌مند .
پس اگر کسب و کار شما در زمینه گردشگری، سفر و توریسم می باشد و یا خبر و محتوایی در این حوزه دارید، همین حالا می توانید با ما تماس گرفته و رپرتاژ آگهی خود را سفارش دهید.
ویژگی های رپرتاژ آگهی در سایت ما عبارتند از :
– مطلب به صورت دائمی در سایت منتشر می شود.
– حداکثر می توانید ۳ لینک فالو به یک دامنه در متن ایجاد کنید.
– مقدار متن و عکس های مربوطه نامحدود می باشد.
– برای این نوع تبلیغات فقط یکبار هزینه می کنید.

– عنوان رپرتاژ شما به مدت چند روز در باکس ویژه رپرتاژها در ستون سمت چپ سایت در همه صفحات سایت قابل مشاهده است.

برخی از مشتریان ما در گذشته و حال :

 تعریف و سفارش رپرتاژ آگهی

لیست رپرتاژهای گردشگری

جهت اطلاع از تعرفه رپرتاژآگهی و سفارش آن می توانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید :

– آدرس پست الکترونیکی : info[@]seeiran.ir

– تماس از طریق تلفن ثابت : ۷۷۱۳۱۷۷۲ (۰۲۱)

– تماس از طریق تلگرام ، واتس آپ و یا تلفن همراه با شماره ۰۹۰۱۳۶۶۶۷۳۳  :

 تعریف و سفارش رپرتاژ آگهی  تعریف و سفارش رپرتاژ آگهی تعریف و سفارش رپرتاژ آگهی