رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه
۱ خرداد ۱۳۹۸

تور آنتالیا

اشتراک گذاری

تور آنتالیا یکی از تورهای مورد علاقه ایرانیان بشمار می آید. در انتخاب تور آنتالیا از سوی گردشگران هتل های لوکس و مجلل این شهر تاثیر زیادی دارد.هتل های این شهر با کیفیت ویژگی های بارز این شهر محسوب می شود. آنتالیا به طور کلی به ۵ ناحیه تقسیم می شود و بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا در این ۵ ناحیه پراکنده می باشد. مناطق گردشگری آنتالیا عبارت اند از:
لارا
کندو
بلک
کمر
سیده
طبق آمار توریست های سه کشور آلمان، روسیه و اسلوکی رتبه های اول بازدید از شهر زیبای آنتالیا را به خود اختصاص می دهند و بیشترین توریست های آنتالیا اغلب از این سه کشور هستند. ایرانی ها در رتبه بعدی بوده و بعد از این کشور ها می توان گفت ایرانیان بیشترین بازدید از شهر آنتالیا را دارد.
فرودگاه آنتالیا در ۱۰ کلیومتری شمال شرق این شهر واقع شده است و از جهت حجم مسافر در رده دوازدهم فرودگاه های اروپا و دومین فرودگاه ترکیه قرار دارد. این فرودگاه مهم ترین فرودگاه جنوب غرب ترکیه است و به اکثر فرودگاه های معروف دنیا از جمله ایران پرواز مستقیم دارد.
برای انتخاب تور آنتالیا، گردشگران بدانند که این شهر دارای آب و هوایی مدیترانه ای می باشد و اغلب دارای هوایی آفتابی است.
تابستان های شهر آنتالیا آفتابی و زمستانهای این شهر معتدل است و گاهی هم همراه با بارندگی می باشد اما بهترین زمان برای سفر به شهر آنتالیا از فروردین تا آبان می باشد که گردشگران در این بازه زمانی می توانند از ورزش های آبی جزیره های آنتالیا بهره مند شوند و به راحتی در آب شنا کنند.در فصل تابستان میانگین دمای شهر آنتالیا ۲۸ درجه سانتی گراد و دمای آب ۲۷ درجه سانتی گراد می باشد.
اما به مسافران و گردشگرانی که علاقه مند به بارندگی و قدم زدن زیر باران هستند سفر به آنتالیا را در ماه آوریل پیشنهاد میکنیم که دارای هوایی بی نظیر و همچنین رنگین کمان های فوق العاده ای در بعداز ظهرهای یک روز بارانی را داراست.
ماه گرم آنتالیا، اردیبهشت ماه می باشد که هوای گرمی دارد اما می توان حمام آفتاب گرفت و این ماه نیز می تواند برای سفر مناسب باشد.
با توجه به شرایط آب و هوایی آنتالیا، گردشگران این شهر زیبا بهترین زمان سفر به آنتالیا را خودشان انتخاب میکنند.
آنتالیا یکی از شهرهای توریستی ترکیه می باشد که هیچ توریست و گردشگری از آن خسته نمی شود و از سفر به این شهر زیبا لذت می برد.آنتالیا در منطقه مدیترانه ای و در غرب ترکیه قرار دارد که از سمت جنوب به دریای مدیترانه ، از شمال با شهر بوردور، از غرب به شهر کورکوتلی و از شرق به شهر سریک احاطه شده است.رود آکسود که تنها رودخانه این منطقه محسوب می شود که در انتها به آبشار دودن اطلاق می شود.
12 تور آنتالیا

antalya620 تور آنتالیا

destination-turkey-antalya تور آنتالیا

g_15283 تور آنتالیا

kaleici-genel_1 تور آنتالیا

Tourism-in-Turkey-Istanbul-Antalya تور آنتالیا

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *