جدیدترین ها
رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

چگونه میتوان با موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با کم ترین هزینه به اتریش مهاجرت کرد؟

تاریخ بروزرسانی :
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

مهاجرت به کشورهای خارجی برای بسیاری از افراد یک چالش مهم و جذاب به نظر می‌رسد. اتریش یکی از کشورهایی است که با زیبایی‌های طبیعی، فرهنگ متنوع و شیوه زندگی پویا، جذابیت خاص خود را دارد. اگرچه ممکن است به نظر برسد که مهاجرت به اتریش به دلیل هزینه‌ها و فرآیند‌های پیچیده، دشوار باشد، اما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توان با کمترین هزینه به اتریش مهاجرت کرد.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی 800x450 چگونه میتوان با موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با کم ترین هزینه به اتریش مهاجرت کرد؟

مهاجرت به اتریش با موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

مهاجرت به کشورهای خارجی برای بسیاری از افراد یک چالش مهم و جذاب به نظر می‌رسد. اتریش یکی از کشورهایی است که با زیبایی‌های طبیعی، فرهنگ متنوع و شیوه زندگی پویا، جذابیت خاص خود را دارد. اگرچه ممکن است به نظر برسد که مهاجرت به اتریش به دلیل هزینه‌ها و فرآیند‌های پیچیده، دشوار باشد، اما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توان با کمترین هزینه به اتریش مهاجرت کرد.

ارزانترین راه مهاجرت به اتریش چیست؟

با توجه به نرخ بالای ارز و تورم در کشور، مهاجرت به اتریش با هزینه کمتر برای بسیاری از افراد جذابیت بالایی دارد. انتخاب روش مناسب برای مهاجرت به اتریش از بزرگترین چالش های این روزها است. برای انجام این انتخاب، متقاضیان باید به شرایط و هدف خود توجه کنند و با مشاوره مناسب و آشنایی با راه های حقوقی مختلف، بهترین راه برای مهاجرت خود را انتخاب کنند.

اخذ اقامت از طریق کار، ارزان ترین راه مهاجرت به اتریش

برای گرفتن ویزای کار قوانین متعددی وجود دارد که تمام کشورها از آن‌ها پیروی می‌کنند. به عنوان مثال افرادی که ویزای کار ندارند و تمایل دارند که برای کار در اروپا اقدام نمایند، باید در ابتدا یک کار فرما در اتریش داشته باشند و مثلا فرض کنید که یک کارفرما کار خود را سه ماه در اتریش و سه ماه در اروپا آگهی کند و هیچ برون سپاری‌ای نداشته باشد. این کارفرما پس از شش ماه می‌تواند آن را در خارج از اتحادیه اروپا آگهی کند و در صورتی که متقاضی مشغول به کار شده و مالیات پرداخت کند، می تواند موفق به دریافت اقامت اتریش شود.

کم هزینه بودن این روش و اعطای ویزای جست و جوی کار اتریش به متقاضیان موجب محبوبیت آن در میان مردم شده است، به گونه ای که تعداد بسیار زیادی از مردم سالانه درخواست ویزای کار می‌دهند. به منظور دریافت ویزای کار برای مهاجرت به اتریش می توان از دو روش زیر اقدام نمود:

مهاجرت کاری به کشور اتریش از راه پیشنهاد کار

برای اخذ مهاجرت از این طریق فرد باید دعوتنامه مرتبط با تخصص خود را داشته باشد.

مهاجرت کاری به کشور اتریش از راه ویزای جستجوی کار

در این روش فرد متقاضی شش ماه در اتریش به دنبال شغل مورد نظر می‌گردد و اگر موفق شد پس از چهار سال کار کردن در اتریش اقامت اتریش را به دست می‌آورد.

اخذ اقامت از طریق تحصیل، دومین روش کم هزینه مهاجرت به اتریش

یکی از ساده‌ترین راه‌های مهاجرت به اتریش، تحصیل در این کشور است. با توجه به این‌که هزینه‌ی تحصیل در این کشور رایگان است تحصیل در اتریش یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها است. علاوه بر کیفیت بالای آموزشی، سطح رفاه اجتماعی مناسب نیز در این خصوص بی تاثیر نیست. مهاجرانی که در دانشگاه های اتریش مشغول به تحصیل هستند، پس از پایان دوران تحصیلی خود می‌توانند برای دریافت اقامت کاری این کشور اقدام نمایند. در این صورت فرصتی یک ساله به شخص داده می‌شود تا کاری مرتبط با شغل خود پیدا کرده و بدین ترتیب کارت اقامت دائم کشور اتریش و به دنبال آن تابعیت این کشور را اخذ نماید.

اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی1 800x450 چگونه میتوان با موسسه مهاجرتی اصطهباناتی با کم ترین هزینه به اتریش مهاجرت کرد؟

یکی از راه‌های مهاجرت به اتریش، انتقال سرمایه و ایجاد کسب و کار است. افرادی که علاقه‌مند به مهاجرت به اتریش هستند، می‌توانند از طریق سرمایه گذاری در این کشور اقامتی دائم را دریافت کنند. برای این منظور، ابتدا باید یک شرکت در اتریش ثبت کرده و سپس یک طرح توجیهی برای کسب و کار خود ارائه دهند. به محض تایید طرح توجیهی، باید سرمایه خود را به تناسب وارد کشور کنند و با شروع فعالیت تجاری، اقامتی موقت در اتریش دریافت کنند. در طول پنج سال بعدی، باید نشان دهند که مالیات پرداخت کرده و حقوق خود و همکارانشان را به صورت قانونی برداشت کرده‌اند. پس از این دوره، اقامت موقت آن‌ها به اقامت دائم تبدیل می‌شود.

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج با یک شهروند اتریشی یا فردی که اقامت دائم در این کشور دارد، یک راه معتبر برای اقامت دائم و حتی دریافت پاسپورت می‌باشد. اما برای موفقیت در این راه، اثبات واقعی بودن ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است. پس از اثبات این موضوع، فرد متقاضی به طور مستقیم مجوز اقامت دائم را دریافت نمی‌کند، بلکه باید حداقل پنج سال عمر مشترک با فرد شهروند یا دارای اقامت دائم را در اتریش سپری کند تا بتواند درخواست دریافت پاسپورت را ارائه دهد.

مهاجرت به اتریش از طریق تولد

یکی از راه‌های عمده برخی کشورها برای اخذ تابعیت، تولد در خاک آن کشور است. اما تولد در خاک همه کشورها منجر به اعطای تابعیت به کودک متولد شده نمی‌شود. در واقع، نظام اعطای تابعیت در بسیاری از کشورها بر اساس دو اصل، یعنی خون و خاک، انجام می شود. در نظام خون، تابعیت فرد به تابعیت والدین وی مبتنی است، در حالی که در نظام خاک، تابعیت فرد به محلی که در آن متولد شده است، وابسته است. به عنوان مثال، قانون اساسی کشور اتریش بر مبنای نظام خون است و تابعیت در این کشور به وراثت از والدین منتقل می شود.

اگر مادر یک کودک اتریشی باشد فرزند هم اتریشی محسوب می شود.
اگر والدین کودک ازدواج کرده و تنها پدر اتریشی باشد هم تابعیت به کودک منتقل می‌شود.
اگر والدین ازدواج نکرده باشند، پس از تولد کودک پدر هشت هفته وقت دارد که به دادگاه اعلام کند که فرزند متعلق به او می‌باشد و اتریش محسوب می‌شود.
اگر کودک تابع کشور والد غیر اتریشی باشد،همزمان اتریشی هم به حساب می‌آید و دو تابعیتی است و در بزرگسالی می‌تواند تصمیم بگیرد که تابعیت کدام کشور را بپذیرد.
اگر کودکی در خارج از اتریش از پدر یا مادر اتریشی متولد شود هم اتریشی است.
کودکان متولد شده در خاک اتریش اتریشی محسوب می‌شوند.

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

پناهندگی به عنوان یکی از روش‌های مهاجرت به اتریش، امکان اخذ اقامت در این کشور را فراهم می‌کند. با این حال، باید توجه داشت که این روش برای کسانی که دلایل واقعی برای پناهندگی ندارند به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. روش‌های پناهندگی با مشکلات و خطرات خود همراه هستند و همچنین بدون اجازه کار نیز برای پناهندگان باعث بلا تکلیفی می‌شود. در سال‌های اخیر، پرونده‌های مهاجران ایرانی نیز با سخت‌گیری بیشتری مواجه شده‌اند. به همین دلیل، روش پناهندگی برای مهاجرت به اتریش گزینه‌ای مناسب نیست. با این حال، اتریش عضو کنوانسیون ژنو بوده و حمایت از پناهندگان را تأیید می‌کند. بر اساس قانون دوبلین، اگر فردی انگشت نگاری خود را در یکی از کشورهای عضو شنگن انجام داده باشد، می‌تواند در آن کشور درخواست پناهندگی کند. در غیر این صورت، باید به کشوری که از طریق آن وارد شده است بازگردانده شود و در آنجا درخواست پناهندگی کند.

جمع بندی

کشور اتریش یکی از بهترین و پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت است. در این مطلب تلاش کردیم که راه‌های مختلف مهاجرت به اتریش را به شما نشان دهیم. با این‌حال اگر تمایل دارید که به این کشور شگفت انگیز مهاجرت کنید، می‌توانید از موسسه مهاجرتی اصطهباناتی درخواست مشاوره کنید. این موسسه با کادری مجرب و وکلای کاربلد به شما کمک می‌کند که در کم‌ترین زمان بهترین نتایج را به دست آورید.

           
برو بالا
 

نظر کاربران : با ورود به حساب کاربری از نوشتن نظر خود امتیاز کسب کنید

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *