بلیط هواپیما سوئیت تبریز

ورود قطار حامل گردشگران اروپایی به ایران تسهیل می شود

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۰۲/۲۴ – تسهیل روند ورود قطار حامل گردشگران اروپایی طی ماههای آینده به ایران درنشست مشترک مدیر عامل شرکت راه آهن مجارستان و معاون گردشگری کشور در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل شرکت راه آهن و رئیس قطارهای بین المللی کشور مجارستان طی نشستی با مرتضی رحمانی موحد، چگونگی ورود قطار حامل گردشگران اروپایی به کشور را تشریح تا گروه مذکور بتوانند از حمایت ها و پشتیبانی لازم جهت تسهیل در تردد برخوردار شوند.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته چهار گروه بیش از ۳۰۰ نفر از گردشگران اروپایی در دو قطار متوالی طی ماه های مهر و آذرماه سال جاری از مرز رازی استان آذربایجان شرقی وارد کشور می شوند و پس از بازدید از شهرهای زنجان، یزد، اصفهان و شیراز به تهران وارد و به وسیله هواپیما از کشور خارج می شوند. گروه دوم نیز با پرواز وارد و به وسیله قطار از شهرهای مشهد، کرمان، شیراز، اصفهان و زنجان دیدن می کنند.

مبدا حرکت گروه مذکور از طریق خطوط هوایی کشورهای مختلف اروپایی به مجارستان و سپس حرکت با قطار و عبور از کشورهای رومانی، ترکیه و سپس ورود به ایران در نظر گرفته شده است.

گفتنی است از آنجاییکه اقامت و صرف غذای گردشگران اروپایی گفته شده در واگن های قطار انجام می گیرد؛ لذا پیشنهاد فعالیت دو آشپز ایرانی و سرو غذاهای بومی کشور در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین طی پیشنهادی دیگر تصمیم بر آن شده است تا بتوان با بهره مندی از اصحاب رسانه کشور مجارستان در راستای انعکاس داشته های فرهنگی و تاریخی کشور بهره مند شد.

IMG09461990 ورود قطار حامل گردشگران اروپایی به ایران تسهیل می شود

           
ما را در اینستاگرام فالو کنید

لینک های مرتبط :

instagram
 

نظر کاربران :

  • رها مسعودی

    خیلی خوبه ک قطار گردشگرانم راه اندازی شده. کاش بیشترش کنن

    ۳۰ آذر, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *