جدیدترین ها
رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

تور کیش

تاریخ بروزرسانی :
۱۱ شهریور ۱۴۰۲

تور کیش را بسیاری از اهل سفر می شناسند. هر ساله به طور تقریبا ثابت حدود ۱.۵ میلیون نفر مسافر راهی کیش می شود که اکثر آنها با هواپیما و با خرید تور کیش از آژانس های مسافرتی اقدام می کنند.
تور کیش در اکثر موارد شامل پرواز و هتل می باشد اما در مواردی خاص و از طریق برخی آژانس ها تفریحات و رستوران های کیش نیز به صورت رایگان و یا تخفیف دار ارائه می شوند. به عبارتی برخی از هزینه های سفر در کیش کاهش می یابد. ایران دهکده یکی از بهترین این آژانس هاست که در کنار تور خود یک وعده غذای رایگان در بهترین رستوران کیش و ۵۰ درصد تخفیف در تفریحاتی مانند غواصی و جت اسکی و پاراسل و … ارائه می دهد.
بهتر است در مورد جزیره کیش کمی بدانیم:
جزیره کیش یکی از جزایر خلیج فارس است. این جزیره بیضی شکل سالانه بیش از یک میلیون توریست را به خود جذب می کند.
جزیره کیش به شبکه سراسری برق وصل نیست و برق مورد نیاز جزیره از طریق نیروگاه گازی کیش تامین می شود. علاوه بر نیروگاه گازی نیروگاه دیزل با ظرفیت ۱۰ مگاوات وجود دارد که در مواقع اضطراری از آن استفاده می شود.
فاصله بین تهران تا کیش از راه هوایی ۱۰۵۲ کیلومتر می باشد. همچنین فاصله این جزیره تا بوشهر از راه دریا ۶۷۵ کیلومتر و تا بندر عباس ۲۵۰ کیلومتر وفاصله آن تا بندر چارک فقط ۱۸ کیلومتر می باشد.
آب و هوای کیش مرطوب بوده و میانگین دمای آن ۲۶ درجه سانتی گراد می باشد.
جزیره کیش تقریبا ۲۵ هزار نفر می باشد که همگی در شهر کیش ساکن هستند. به مردمان جزیره کیش که در این جزیره ساکن هستند کیشوند می گویند.
جزیره کیش دارای جاذبه های طبیعی و غیر طبیعی زیادی می باشد که از جمله آن ها می توان به : ساحل مرجان، کلبه هور، کشتی یونانی، گذر هنرمندان، پارک دلفین ها، پارک میرمهنا، ساحل سیمرغ و… اشاره کرد. همچنین وجود تفریحات فراوان باعث جذب مسافران به این جزیره شده است. تفریحاتی مثل پاراسل، جت اسکی، غواصی و… از انتخاب های تور کیش می باشند.
برای سفر کردن به کیش همچنین می توانید خودتان با ماشین شخصی به این جزیره سفر کنید که برای این کار می توانید به یکی از بنادر چارک، آفتاب و لنگه بروید و به همراه ماشین شخصی خود به کیش بروید که هزینه بلیت برای ماشین و سرنشینان به صورت جداگانه محاسبه می شود. این روش سفر به کیش بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد.
از نظرات مسافران کیش اینگونه بر می آید که بهترین رستوران های کیش رستوران فودلند، رستوران ملل، رستوران کوه نور و … می باشد و در این ارتباط نباید به حرف رانندگان تاکسی اعتماد کرد چون این رانندگان معمولا از رستوران های موزیکال کیش که کیفیت غذای پایین اما موزیک زنده دارند به ازای هر مسافر پورسانت می گیرند.
بهترین تفریحات کیش پرواز با چتر پاراسل است. البته از لذت دوچرخه سواری در هنگام غروب و در ساحل اسکله تفریحی کیش نباید گذشت. بهترین تفریح شبانه نیز استفاده از جنگ های شبانه است که از ساعت ۱۱ به بعد شب تا ۳ صبح برقرار هستند و معروفترین آنها شوی حمید خندان و شوی پازل شو می باشد.
بهترین هتل کیش در سه ستاره ها سان رایز و جام جم و سارا و در ۴ ستاره ها هتل فلامینگو و هتل آریان و در ۵ ستاره های معمولی شایان و داریوش و پارمیس و در ۵ستاره های تاپ هتل ایران و هتل مارینا هستند.

1017 تور کیش

1021 تور کیش

1022 تور کیش

           
برو بالا
 

نظر کاربران : با ورود به حساب کاربری از نوشتن نظر خود امتیاز کسب کنید

  • رها مسعودی

    الان ک دست ایرانیا برای سفرهای خارجه کوتاه شده ب نظرم بهترین گزینه سفر ب کیش هستش… تو ایام غیر تعطیل برین… چون هزینه ها واستون نصف میشه و خلوت تره