بلیط هواپیما سوئیت تبریز

ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در مسیر دریاچه شورابیل در آینده

۱۸ آبان ۱۳۹۴

تاریخ خبر :۱۳۹۴/۰۸/۱۸- مدیر امور عمرانی شهرداری اردبیل از اجرای مسیرهای مختلف در اطراف دریاچه شورابیل و ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در این مسیرها در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه اردبیل، مهرداد شفاده در بازدید خبرنگاران از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری اردبیل به اجرای پروژه‌های خیابان کشی در مسیر خیابان عطایی تا تپه نادری اشاره کرد و افزود: ۳۰ درصد از مسیرخیابان ۴۵ متری عطایی تا تپه نادری به اتمام رسیده و با پایان آن کمربندی دوم اردبیل تکمیل می‌شود.

وی اضافه کرد: ۱۴ میلیارد ریال برای احداث این خیابان هزینه شده و تا پایان خرداد ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از اجرای مسیرهای مختلف در اطراف دریاچه شورابیل و ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در این مسیرها در آینده نزدیک خبر داد.

شفاده در ادامه از در دست اجرا بودن رینگ پیاده روی در اطراف دریاچه شورابیل خبر داد و گفت: با اجرای رینگ پیاده روی در دور دریاچه شورابیل از تردد خودروها جلوگیری می‌شود.

وی ضمن بیان این که اقدام‌های اجرایی این پروژه آغاز شده است، از ایجاد مسیر دوچرخه سواری در این مسیر برای رفت و آمد گردشگران خبر داد و افزود: سایر راه‌های دسترسی به دریاچه شورابیل نیز در حال مطالعه است.

وی با اشاره راه اندازی مسیر ویژه دوچرخه سواری در دریاچه شورابیل یادآور شد: این مسیر به طول ۷ کیلومتر است که ۲.۵ کیلومتر آن تکمیل شده که با اتمام مسیر، حرکت در دور دریاچه شورابیل با دوچرخه انجام می‌شود.

شفاده اضافه کرد: تلاش می‌شود دریاچه شورابیل به منطقه نمونه گردشگری در منطقه تبدیل شود.

67

                       
رزرو هتل جااینجاس

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *