رزرو هتل فضاگشت
۲۸ فروردین ۱۳۹۷

اصلی‌ترین چاه‌های نفت ایران، جاذبه های گردشگری هستند

اشتراک گذاری

تاریخ خبر : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ – مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: گردشگری در ایران، زیبای خفته است و هرگاه این زیبای خفته از خواب برخیزد، گردشگران دنیا را به سمت خود جذب خواهد کرد.

مهندس علی فعله گری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: ایران بلحاظ پتانسیل های گردشگری در رتبه دهم جهان قرار دارد، اما متاسفانه تاکنون نتوانسته ایم از پتانسیل های گردشگری مان بخوبی استفاده کنیم.

اجاره خودرو

وی افزود: هر وقت یاد بگیریم چگونه می توان از داشته هایمان بهره بگیریم، آنوقت است که شرایط برای توسعه همه جانبه کشور نیز فراهم می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: سازمان جهانی گردشگری بیش از ۲۰۰ نوع از گردشگری را معرفی کرده و در منطقه ای همچون استان کرمانشاه کلکسیونی از این ۲۰۰ نوع گردشگری به وضوح دیده می شود.

فعله گری تصریح کرد: تمام کارهایی که تا امروز در حوزه گردشگری کشور صورت گرفته بسیار ناچیز بوده و فعالیت در این عرصه نیازمند عزم جدی و تلاش صدچندان است.

وی ادامه داد: هرچقدر که بتوانیم جاذبه های طبیعی، تاریخی، فرهنگی و گردشگری کشور را به جهانیان معرفی کنیم بازهم کم است چراکه در دنیای کنونی تبلیغات حرف اول را می زند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: نیاز است که در جهت معرفی آثار و جاذبه های گردشگری کشورمان در اغلب نمایشگاه های بین المللی شرکت کرده و به معرفی آثارمان بپردازیم.

فعله گری خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین چاه‌های نفت ایران، جاذبه های گردشگری هستند و ما می توانیم با توسعه صنعت گردشگری، درآمدی به مراتب بیشتر از چاه های نفت کسب کنیم.

24489 اصلی‌ترین چاه‌های نفت ایران، جاذبه های گردشگری هستند

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *