بلیط هواپیما سوئیت تبریز

آماده پذیرایی از تمام تورهای گردشگری کشورهای جهان هستیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱ بهمن ۱۳۹۳

تاریخ خبر :۱۳۹۳/۱۱/۰۱-به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی،’ وجه الله خدمتگزار’ روز چهارشنبه در دیدار با ‘جولیو هاز’ سفیر سوئیس در ایران افزود: جمهوری اسلامی ایران بر اساس اصل احترام متقابل آماده توسعه روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با تمام کشورهای دنیاست.

وی به ظرفیت های مناسب خراسان جنوبی در ابعاد مختلف اشاره کرد و افزود: این استان در بحث محصولات استراتژیک کشاورزی، معادن، بازارچه های مرزی، صنایع و گردشگری دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار خوبی است که می تواند زمینه های مناسبی برای توسعه سرمایه گذاری و جذب توریسم ایجاد کند.

وی خراسان جنوبی را دانشگاهی ترین استان کشور دانست و تصریح کرد: وجود مفاخر و مشاهیر فراوان در این استان نشان دهنده جایگاه واقعی علم و ادب در میان مردمان این دیار است.

وی ایران را کشوری تاریخی با سابقه دیرینه تمدن دانست و افزود: ایران از حیث تاریخی و از بعد سرزمینی دارای بهترین و بیشترین ظرفیت ها و پتانسیل ها است که می تواند در زمینه های مختلف موردتوجه گردشگران و سرمایه گذاران از جمله سرمایه گذاران و گردشگران سوئیسی قرار گیرد.

وی به امنیت پایدار موجود در ایران اشاره کرد و گفت: ایران به عنوان یک کشور چهار فصل می تواند زمینه های بسیار خوبی برای جذب گردشگر فراهم کند.

خدمتگزار، به شرایط فعلی ایران در دنیا اشاره کرد و افزود: اگر برخی کشورهای غربی ندای حق طلبانه ایران را بشنوند می توانند ایران را به عنوان یک کشور مقتدر در کنار خود داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد : ایران خواهان صلح، امنیت و آرامش در تمامی کشورهای دنیاست و جنگ، ناامنی و تروریست را به هر شکلی که در دنیا به وقوع بپیوندد محکوم می کند.

422 آماده پذیرایی از تمام تورهای گردشگری کشورهای جهان هستیم

           
ما را در اینستاگرام فالو کنید

لینک های مرتبط :

instagram
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *