بلیط هواپیما

کشتی های تفریحی کیش

تاریخ انتشار : ۸ شهریور, ۱۳۹۵
کشتی های تفریحی کیش هرمزگان کیش

گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی دیگر از تفریحات جزیره کیش می باشد. کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند.

گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت ۲۱ شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

رزرو تورهای مسافرتی در لست تورز و توریاب:

آب های اطراف جزیره کیش محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و … است. با کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای تماشای این زیبایی ها امکان پذیر است.

کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی مسافتى را طى مى کنند تا به منطقه اى که ماهى و مرجان زیادتر است برسند، طى عبور از نواحى مختلف ساحل شما مى توانید مرجان ها و سایر موجودات دریایى کف دریا را ببینید. گشت کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی می باشد.

کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی در اسکله تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نورافکن امکان گشت دریایی شبانه را نیز فراهم کرده اند. گشت این کشتی ها از ۱۰ صبح به صورت سانسهای یک ساعته شروع و با توجه به مساعد بودن وضعیت دریا تا بعدازظهر ادامه دارد.

کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش

PDFPrint

سوئیت تبریز
 

نظر کاربران :

 • جمشید رحمانی

  خیلی خوب و عالی یکی از بهترین تفریح هایی که تو این جزیره می تونی انجام بدی رفتن به این کشتی و دیدن انوع ماهی های مختلف هستش که خیلی هیجان نگیز بود ،

  پنج‌شنبه -78 فروردين -621 - ساعت ۱۶:۰۹:۱۸ پاسخ دادن
 • الهام حاجی زاده

  ما که واقعا ترسیدیم و یه کوچولو هم با ما بود که تا آخر شب گریه میکردو به ما بد گذروند.من نمیدونم چرا ار اره برقی واقعا استفاده کردن تو این قلعه وحشت

  پنج‌شنبه -78 فروردين -621 - ساعت ۱۴:۴۰:۵۰ پاسخ دادن
 • رها مسعودی

  اینا خیلی عالین… اون کشتی مک ما سوار شدییم ناخداش خیلی پایه بود … هر چی بهش میگفتی گوش میکرد… ما کلا ب مدت ۳ ساعت اجاره اش کردیم

  پنج‌شنبه -78 فروردين -621 - ساعت ۱۷:۲۲:۳۱ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *