رزرو هتل تفریحات کیش

پارک جنگلی بندر کیاشهر

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

این پارک از شمال به اراضی سایت گردشگری ساحل کیاشهر، از جنوب به بافت شهری، از شرق به دهکده ساحلی و از غرب به نهالستان کیاشهر منتهی می شه. عمده پوشش گیاهی این پارک از درختان توسکا ساحلی تشکیل شده که به طور خالص و یکنواخت در سطح پارک در مجاورت جاده و مزارع برنج قرار دارن. در برخی از نقاطش هم گیاهان بالا رونده با ساقه های در هم پیچیده ضمن ایجاد زیبایی وحشی، نمایی از جنگل طبیعی و چشم نواز رو به وجود آورده.
قرارگیری پارک جنگلی کیاشهر در کنار مرداب طبیعی، پل چوبی و ساحل دریا منظره ای جذاب و دلپذیر رو به وجود آورده که مسافران و گردشگران می تونن ساعاتی خوش رو در اون بگذرونن.
این همجواری جنگل، مرداب و دریا مجموعه ای از زیبایی های طبیعی رو در این منطقه به وجود آورده که اگه بگیم در خاورمیانه بی همتا و در دنیا کم نظیره سخن ادعای بیهوده ای نیست.

آدرس : گیلان – کیاشهر بلوار ساحلی

1497 پارک جنگلی بندر کیاشهر

تور اروپا

1499 پارک جنگلی بندر کیاشهر

1500 پارک جنگلی بندر کیاشهر

1501 پارک جنگلی بندر کیاشهر

           
برو بالا
ادامه تحصیل در انگلستان
 

نظر کاربران :

 • محمد

  امیدوارم فرهنگمون یک روز اونقدر غنی بشه که قدر طبیعت رو بدونیم؛ آشغال نریزیم نابود نکنیم و صاحبان قدرت هم به حفظ طبیعت کمک کنند. ایران حیفه

  ۹ بهمن, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • رضا

  با سلام بنده اهل کیاشهرم مطتلبتون لطفا اگر میشه کمی تغییر بدید چون تغییرات عمده ای کرده چه از نظر امکانات که بهتر شده و چه از نظر فضای طبیعی که دچار دستخوش تغییرات شده

  ۶ خرداد, ۱۳۹۶ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *