رزرو هتل فضاگشت
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

هتل آپارتمان مشهد یا هتل مشهد

اشتراک گذاری

سوالی که ذهن خیلی را درگیر کرده است انتخاب بین هتل و هتل آپارتمان است. مسافرانی که قصد سفر به شهرهای مختلف را دارند خیلی وقت ها بین انتخاب هتل و هتل آپارتمان مردد بوده و به درستی نمیدانند کدام یک را انتخاب کنند. در این مقاله سعی براین داریم تا تفاوت های هتل و هتل آپارتمان را شرح داده و مقایسه ای اجمالی بین هتل آپارتمان مشهد و هتل های این شهر صورت دهیم.
در مشهد مقدس با توجه به حجم بالای مسافران و سفر های زیاد به این شهر هتل مشهد و هتل آپارتمان های مشهد زیادی در این شهر پذیرایی این حجم بالای مسافر هستند که سالانه به این شهر سفر میکنند.
هتل و هتل آپارتمان در خیلی مسایل شباهت های زیادی با هم دارند و در واقع هیج تفاوتی بین آنها نیست. اکثر هتل آپارتمان ها مانند هتل ها دارای لابی هستند دارای پذیرشگر و سیستم رزرواسیون دارای رستوران و اتاق های مجرا در طبقات مختلف هستند.
شاید تفاوت اصلی بین هتل و هتل آپارتمان به متراژ زمینی است که در آن بنا شده اند. زمین که برای احداث هتل باید بنا شود حداقل ۴۰۰ متر باید باشد در حالی زمین زیر ۴۰۰ متر میتواند مجوز ساخت هتل آپارتمان را بگیرد.
دیگر تفاوت هتل و هتل آپارتمان در نوع دسته بندی و درجه بندی آن ها می باشد. هتل ها همانطور که میدانید از یک ستاره تا پنج ستاره تقسیم بندی می شوند اما هتل آپارتمان ها بر اساس ستاره تقسیم بندی نمی شوند و بر اساس درجه کیفیت تقسیم بندی می شوند. هتل آپارتمان های درجه کیفیت عالی , خیلی خوب , خوب و متوسط.
طوری که خیلی از هتل آپارتمان های درجه کیفیت عالی هیج کمبود از هتل های پنج ستاره ندارند که هیج شاید از خیلی از هتل های پنج ستاره امکانات بهتری داشته باشند.
اما مشهد مقدس که مهمترین شهر زیارتی کشورمان می باشد و یکی از مهم ترین شهرهای گردشگری کشورمان , سالانه تعداد زیادی مسافر و زائر را پذیرایی میکند.
انتخاب بین هتل و هتل آپارتمان در مشهد بسته به نیاز مسافر و خواسته مسافر از رزرو هتل و واحد اقامتی خود دارد. هتل آپارتمان های مشهد معمولا قیمت مناسب تری نسبت به هتل های مشهد دارند و بیشتر در مناطق و کوچه پس کوچه های اطراف حرم مطهر قرار دارند.
وب سایت رزرو هتل و هتل آپارتمان مشهد. لیست کاملی از هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد همراه با اطلاعات کاملی از قیمت ها آدرس و امکانات و تصاویر و سایر اطلاعات کافی از در اختیار بازدید کنندگان قرار میدهد.

 هتل آپارتمان مشهد یا هتل مشهد

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *