رزرو هتل فضاگشت
۱۳ بهمن ۱۳۹۳

موزه‌ها در دهه فجر برای چه کسانی رایگان است؟

اشتراک گذاری

تاریخ خبر :۱۳۹۳/۱۱/۱۳- مدیر اداره کل موزه‌ها از رایگان بودن موزه‌های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در دهه‌ی فجر خبر داد.

محمدرضا کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار میراث فرهنگی ایسنا، از رایگان بودن موزه‌های این سازمان برای دانش‌آموزان و دانشجویان در ایام دهه‌ی فجر خبر داد.

اجاره خودرو

وی با اشاره به این‌که دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند به صورت رایگان از موزه‌های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه دیدن کنند، گفت: هیچ‌کدام از موزه‌های زیرنظر این سازمان در این روزهای دهه‌ی فجر تعطیل نیستند.

او تاکید کرد: موزه‌های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای دیگر اقشار جامعه، تخفیف یا تسهیلاتی در ایام دهه‌ی فجر ندارند.

به گزارش ایسنا، اختصاص ندادن تخفیف یا تسهیلات به مخاطبان و گردشگران در ایام دهه‌ی فجر امسال در حالی است که دولت در سال‌های گذشته با توجه به شرایط برای بازدیدکنندگان تخفیف یا امکان بازدید رایگان ارائه داده بود.

به عنوان مثال در سال ۱۳۸۹ برای بازدیدکنندگان از موزه‌های زیرنظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ۵۰ درصد تخفیف درنظر گرفته شد و در سال ۱۳۹۰ بازدید از موزه‌ها برای عموم در ایام دهه‌ی فجر رایگان بود.

545 موزه‌ها در دهه فجر برای چه کسانی رایگان است؟

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *