جستجوی شهر به شهر :
رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

محوریت توسعه هرمز، گردشگری است

تاریخ بروزرسانی :
۱ خرداد ۱۳۹۷

مدیرکل هماهنگی امور توسعه جزایر استانداری هرمزگان گفت: محوریت توسعه در هرمز با گردشگری خواهد بود و تلاش خواهیم کرد براساس راهبرد استاندار هرمزگان ظرفیت‌های این جزیره برای رونق گردشگری به کار رود و توسعه زیرساخت‌ها شتاب بیشتری گیرد.

‌به گزارش ایسنا،‌ مرتضی محمودزاده پس از بازدید از روند اجرای پروژه‌های عمرانی در جزیره هرمز، عنوان کرد: بنا بر تأکید استاندار هرمزگان، عزم ویژه‌ای برای توسعه جزیره هرمز با محوریت توسعه گردشگری به وجود آمده است.

وی ادامه داد: با همکاری شهرداری هرمز و حضور بخش خصوصی پروژه‌های خوبی در دست اجراست که نتایج ارزشمندی برای مردم شریف این جزیره به همراه خواهد داشت.

مدیرکل هماهنگی امور توسعه جزایر استانداری هرمزگان تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود تمامی مشکلات و موانع موجود در مسیر تکمیل پروژه‌ها مرتفع شود و تکمیل طرح‌های بهسازی معابر و زیباسازی مبلمان شهری نقش مهمی در ایجاد اشتغال در جزیره هرمز خواهد داشت.

محمودزاده خاطرنشان کرد: محوریت توسعه در هرمز با گردشگری خواهد بود و تلاش خواهیم کرد براساس راهبرد استاندار هرمزگان ظرفیت‌های این جزیره برای رونق گردشگری به کار رود و توسعه زیرساخت‌ها شتاب بیشتری گیرد.

منبع: ایسنا

hormoz محوریت توسعه هرمز، گردشگری است

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[امتیاز: 0 میانگین: 0]
           
برو بالا
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخت جمشید روستای کندوان زیبایی های گیلان سد شاه عباسی طبس اماکن دیدنی یزد