مجموعه تفریحی گردشگری تبن | جاهای دیدنی ایران
بلیط هواپیما تور خارجی

مجموعه تفریحی گردشگری تبن

دسته بندی مطالب بر اساس :
2015-09-15مجموعه تفریحی گردشگری تبن هرمزگان کوشکنار

مجموعه تفریحی گردشگری تبن کوشکنار شامل کوه، خشکی و ساحل دریا است که بدلیل اینکه این سه مهم را یکجا با هم دارد یکی از مناطق دیدنی شهر کوشکنار است که در همه فصول سال پذیرای مهمانان و بازدید کنندگان است و دارای دو بخش که فاز اول در بخش فوقانی بالای کوه و مشرف به دریا قرار دارد و فاز ساحلی بین کوهستان و دریا قرار دارد.شروع راه اندازی این مجموعه از سال 1385 توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری کوشکنار صورت گرفته است.

علی قاسمی عضو شورای شهر کوشکنار اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر کوشکنار از سالهای گذشته و به مرور از محل اعتبارات داخلی و تملک دارایی اقدام به احداث این مجموعه تفریحی گردشگری کرده است.

وی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر کوشکنار جهت تکمیل طرحهای این مجموعه راه درازی در پیش دارد و برای داشتن یک مجموعه تفریحی گردشگری مطلوب به اعتبار قابل توجهی نیاز دارد.

مجموعه تفریحی گردشگری تبن

PDFPrint
نقشه :
وضعیت آب و هوا :
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

sasan سه‌شنبه 17 اسفند 1395 - ساعت 16:51:12

واقعا شهر زیبایی هستش

پاسخ دادن
سارا شنبه 11 فروردين 1397 - ساعت 17:04:55

سلام ما همین امسال یعنی نوروز 97 به این محل رفتیم بسیار بسیار ساحل تمیز و بکری داره دریای آرام و بی خطر ،یک قسمت هم غرفه داره ک بانوان اونجا غذاهای سنتی شهرشون رو درست میکنن که خیلی خوشمزست ،مخصوصا لقیمات رو که با شیره خرما سرو میکنن ،از دریاش هرچی بگم کم گفتم ،پیشنهاد میکنم حتما برید هم کوه های بی نظیری داره هم دریای بی نظیر تر و ساحل زیبا
11/1/97
sara.z.71

پاسخ دادن
سارا شنبه 11 فروردين 1397 - ساعت 17:06:24

راستی قایق سواری رو هم از دست ندید ،مناظر بکرش واسه عکاسی عالیه

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.