رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

مجتمع آبدرمانی سبلان سرعین

اشتراک گذاری

مجتمع سبلان بزرگ‌ترین مرکز آب درمانی خاورمیانه است که در داخل شهر سرعین واقع شده است. مجتمع آبدرمانی سبلان یکی از کم نظیرترین آبدرمانی ها در خاورمیانه و آسیا است.این مجتمع با زیر بنای ۷۲۰۰ متر مربع در زمینی به وسعت ۲/۵ هکتار در سال ۱۳۷۵ به بهره برداری رسید.
قسمت آقایان:
استخر سر پوشیده به ابعاد ۱۸×۱۸ با عمق ۱۳۰ سانتی متر و ظرفیت ۲۰۰ نفر، ۶۵ وان انفرادی با کاشیکاریهای زیبا ، ۱۴ واحد آبگرم تحت فشار (جکوزی) ، سونای خشک دو واحد و سونای بخار یک واحد با امکانات جانبی دیگر مانند دوش ،حوضچه کلر ،دوشهای انفرادی ۴۳ واحد ، سالن پزشکی (فیزیوتراپی) مجهز به دستگاههای مرتبط ، سالن انتظار با ظرفیت ۴۰۰ نفر با امکاناتی نظیر تلویزیون ،صندلی ،غرفه لوازم بهداشتی و خوراکی، سالن نماز خانه با ظرفیت ۳۰۰ نفر ، قسمت مدیریت و اتاقهای اداری ،سالن رستوران و کافی شاپ ، رختکن و کفشداری قفل دار با ظرفیت ۴۰۰ نفر ، اتاق ویژه با امکانات خاص جهت استفاده مهمانان و توریستهای خارجی با پرسنل مجرب و آشنا به زبانهای خارجی

قسمت بانوان:
استخر سرپوشیده دو واحد که یک واحد آن استخر آب ایستا به ابعاد ۷۰/۹×۶۰/۹ با عمق ۱۳۰ سانتی متر – استخر دیگر با آب در حال چرخش با ابعاد ۴۰/۷×۱۸/۵ با عمق ۱۳۰ سانتی متر می باشد.وانهای انفرادی ۳۵ واحد، حوضچه های آبگرم تحت فشار (جکوزی) ۵ واحد ، سونای خشک ۲ واحد و سونای بخار یک واحد. دوش های انفرادی ۲۰ واحد ، سالن انتظار با ظرفیت ۲۰۰ نفر ، سالن نماز خانه ، قسمت مدیریت و اداری .
در این مجتمع چندین استخر سرپوشیده، حوضچه‌های جکوزی، سونای خشک و بخار، وان‌های انفرادی، در دو بخش مردانه و زنانه تأسیس شده است.
این مجتمع در دو طبقه احداث شده است که طبقه اول که درب ورودی آن از سمت جنوبی است ،مختص آقایان و طبقه دوم نیز مختص بانوان است.

این مجتمع علاوه بر برخورداری از کلیه امکانات رفاهی دارای یک پارکینگ اختصاصی جهت مراجعه‌کنندگان است.
احداث پارک و فضای سبز با احداث پارکینگ هایی در شمال و جنوب مجتمع ، وجود فروشگاههای لوازم آرایشی و بهداشتی در محوطه بیرونی و داخلی از جمله امکانات و اقداماتی است که در ساخت این مجتمع در جهت رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است این مجتمع در طول سال آماده سرویس دهی و پذیرائی از علاقه مندان ، استفاده از مظاهر طبیعت با امکانات مدرن است.علاقمندان می‌توانند از خدمات پزشکی و درمانی این مجتمع نیز بهره‌مند شوند.

آدرس : اردبیل- سرعین- خیابان دانش

مجتمع آبدرمانی سبلان سرعین
مجتمع آبدرمانی سبلان مجتمع آبدرمانی سبلان سرعین
مجتمع آبدرمانی سبلان مجتمع آبدرمانی سبلان سرعین

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *