"لوور شعبه تهران" تمدید شد | جاهای دیدنی ایران
بلیط هواپیما تور خارجی

“لوور شعبه تهران” تمدید شد

تاریخ انتشار خبر :سه‌شنبه 15 خرداد 1397
2018-06-05

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: نمایش آثار “لوور تهران” در موزه ملی ایران تا هشتم مرداد امسال تمدید شد.

به گزارش ایسنا، تنها سه روز باقی مانده تا پایان نمایش ۵۶ شیء تاریخی لوور پاریس در موزه ملی ایران؛ و با وجود تاکید محمدرضا کارگر مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی مبنی‌بر تمدید نشدن این نمایشگاه در تهران؛ اکنون محمدحسن طالبیان اعلام کرده که این نمایشگاه به مدت حدود ۵۰ روز دیگر تمدید شده است.

معاون میراث فرهنگی با اعلام این خبر گفت: به دنبال استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان و فرهنگ‌دوستان از نمایشگاه لوور در تهران و به پاس احترام به این رویکرد فرهنگی و با تلاش معاونت میراث فرهنگی و موزه ملی ایران قرار است این نمایشگاه تا ۵۰ روز دیگر در موزه ملی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گیرد.

لوور شعبه تهران تمدید شد

او با بیان این‌که این نمایشگاه با توافق رسمی رئیس کل موزه لوور “ژاک لوک مارتینز” تا ۳۰ جولای(هشتم مرداد) در محل موزه ملی ایران برپاست، تاکید کرد: قرار بود این نمایشگاه از ۱۴ اسفند سال گذشته تا ۱۸ خرداد جاری در معرض دید علاقه‌مندان در موزه ملی قرار گیرد و پس از پایان مدت‌زمان مشخص شده، آثار برای نمایش در موزه خراسان بزرگ آماده شوند که به‌دلیل عدم همراهی موسسات بیمه‌ای، این امر محقق نشد.

بر اساس این اعلام، به نظر می‌رسد انتقال آثار لوور تهران به موزه بزرگ خراسان “کان لم‌یکن” شده و به جای نمایش این آثار در آن موزه، نمایش ۵۶ شیء تاریخی از دوران مختلف تاریخی در موزه ملی ایران تا ۵۰ روز دیگر ادامه‌دار خواهد بود.

منبع: ایسنا

PDFPrint
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.