بلیط هواپیما سوئیت تبریز

فرهنگسرای هنگام تهران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
۷ بهمن ۱۳۹۷

فرهنگسرای هنگام تهران از دی ماه سال ۱۳۸۲ با نام «سلامت» فعالیت‌هایش را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۹ نامش به «‌هنگام» تغییر یافت. برنامه‌ریزی در حوزه فرهنگ عمومی و ارتقاي فرهنگ شهروندي از طریق پاسخ‌گویی به نيازهاي فرهنگي و تقويت مهارت‌هاي زندگي شهروندان، اعتلا و عمق‌بخشي به‌معرفت و بصيرت ديني و قرآني شهروندان، به‌کارگیری و حمايت از فعاليت‌هاي فرهنگي‌هنري شهروندان در قالب کانون‌های مردمی از جمله اهداف فرهنگسرای هنگام تهران است.
سالن اجتماعات، سینما، کتابخانه، سالن نشست‌ها و کارگاه‌ها، مرکز مشاوره، کلاس‌های آموزشی وغرفه‌های عرضه محصولات فرهنگی از بخش‏های فرهنگ‌سرای هنگام تهران است.
عمده فعاليت فرهنگسراي هنگام تهران شامل دوره‌هاي مختلف آموزشي، فرهنگي و هنري، كسب مهارتهاي حرفه‌اي، اجراي نمايش كودك و بزرگسال، اكران فيلم، برگزاري جشنواره‌هاي فرهنگي هنري،‌ تشكيل كانونهاي داوطلب، برگزاري همايش‌هاي مختلف، اجراي برنامه‌هاي مناسبتي اعم از مذهبي، علمي و فرهنگی و ويژه برنامه‌هاي تابستاني مي‌باشد.
کتابخانه هنگام :
کتابخانه سلامت با مساحت ۸۷ متر واقع در فرهنگسرای سلامت، در سال ۱۳۸۳ دایر گردید و مدت ۷ سال زیر نظر شهرداری به فعالیت می پرداخت تا اینکه در سال ۱۳۸۹به کتابخانه های سازمان فرهنگي هنري شهرداري واگذار گردید. هم اکنون كتابخانه زير نظر فرهنگسراي سلامت فعالیت می‌نمايد
آدرس: رسالت، خيابان هنگام، خيابان دلاوران، خيابان آزادگان شمالي، فرهنگسراي هنگام

 

 


فرهنگسرای هنگام تهران
فرهنگسرای هنگام تهران

 

منابع : همگردی , کی کجاست

                       
چاپ

لینک های مرتبط :

رزرو هتل جااینجاس
 

نظر کاربران :

  • حسن حسن زاده

    فرهنگسرا ها بايد بيشتر و بيشتر شوند حتي در بعضي از شهر ها كوچك فرهنگسرا ندارن

    ۱۰ بهمن, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *