رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه
۶ بهمن ۱۴۰۰

فرهنگسرای امت مشهد

اشتراک گذاری

فرهنگسرای امت مشهد در سال ۱۳۹۵با هدف افزایش آشنایی، همدلی و ارتباط شهروندان مشهدی با مسلمانان جهان(ارتقای هویت امتی شهروندان) از طریق : – افزایش توان ارتباطی شهروندان با آموزش زبان های مختلف با تاکید بر زبان فراگیر امت اسلامی، عربی – افزایش دسترسی حضوری شهروندان به مسلمانان جهان با ایجاد فضاهای تعاملی با نخبگان امت اسلامی در مساجد و مدارس و دانشگاه ها و… – افزایش اطلاعات مخاطبین درباره کشورهای اسلامی با تولید محصولات مختلف مکتوب و چند رسانه ای – ایجاد زمینه ابراز همدلی و همراهی با شادی ها و غم های امت اسلامی از طریق کمک ها و کمپین ها و مراسم و …تاسیس شد .

فرهنگسرای امت مشهد

امکانات فرهنگسرای امت مشهد

فرهنگسرای امت مشهد شامل فضاهایی همچون سالن مطالعه و کتابخانه ، نمازخانه ، سالن اجتماعات با ظرفیت دویست نفر ، اتاق ورزشی و اتاق کودک می باشد .

برنامه های شاخص فرهنگسرای امت مشهد

جهان شهر : هدف (افزایش دانش و اطلاعات مردم مشهد از کشورهای اسلامی)، در این طرح سی و شش مسجد به صورت هفتگی آثاری را در معرفی ظرفیت های کشورهای جهان اسلام تولید می کردند و پس از چاپ در حداقل پانزده نقطه فعال در محله خود نصب می نمودند .
سفره های افطاری امت اسلامی: هدف (افزایش ارتباط مردم مشهد با مسلمانان کشورهای اسلامی و افزایش دانش و اطلاعات و آشنایی با فرهنگ کشورهای اسلامی)، برگزاری ده سفره افطاری از ده کشور اسلامی در ایام سفره داری کریم اهل بیت در نمایشگاه مشهد دوست داشتنی .

خانواده آسمانی: هدف (ترویج فرهنگ افطاری ساده، تقویت روابط فامیلی و خانوادگی) برگزاری بیست سفره افطاری به میزبانی هشتاد خانواده محله از اقوام خود در محل فرهنگسرا و اجرای مسابقات خانوادگی

فرهنگسرای امت مشهد

آدرس فرهنگسرای امت مشهد

آدرس: بلوار وحدت، بلوار ولایت، نبش ولایت ۱۱

فرهنگسرای امت مشهد

فرهنگسرای امت مشهد فرهنگسرای امت مشهد

           
 

نظر کاربران :

 • آزاده یوسفی

  تصویر آمفی تئاتر مربوط به این فرهنگسرا نیست.

  ۴ بهمن, ۱۴۰۰ پاسخ دادن
  • اسلوب

   با سلام و تشکر از شما تصاویر اصلاح شد .

   ۶ بهمن, ۱۴۰۰

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *