بلیط هواپیما سوئیت تبریز

شهربانو منطقه يک تهران

۴ تیر ۱۳۹۸شهربانو منطقه يک تهران استان تهران تهران

شهربانو منطقه يک شمالی ترين مجموعه شهربانو در تهران است که در نزديکی امام زاده قاسم (ع) قرار گرفته است. در مجموعه شهربانو منطقه يک خدمات ورزشی ارائه شده شامل سالن ایروبیک، سالن بدنسازی، سالن یوگا، سالن رزمی، استخر، سونا جکوزی است. شهربانو منطقه يک دارای مرکز آموزش برای رشته های کامپیوتر، زبان انگلیسی هنرهای دستی نیز هست. کتابخانه شهربانو منطقه يک همه روزه از ساعت ۸تا ۱۹ بطور اختصاصی در خدمت بانوان منطقه است ساعت کاری شهربانو منطقه يک از ۸ صبح تا ۸ شب است.فعاليت های اين مجموعه براساس ديدگاه تخصصی در رفع نياز واقعی بانوان همچون موضوع تندرستی و سلامت در نظر گرفته شده تا بانوان بتوانند در يک محيط امن، سالم و كاملا زنانه نيازهای خود را در حوزه فرهنگی و اجتماعی رفع كنند.
تمامی كاركنان مجموعه های شهربانو، بانوان هستند كه اين ويژگی موضوع اشتغال و اقتصاد خانواده را مورد توجه قرار داده است.

مجموعه های شهربانو با مديريت مدير امور بانوان و به طور خصوصی از طريق پيمانكار پيشنهادی ايشان كه مورد تائيد اداره کل اموربانوان شهرداری تهران و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه می باشد اداره می شود.ارایه تسهيلات برای مشاغل خانگی از طريق راه­ اندازی بازارچه­ های کوثر، تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ معنوی و اخلاقی در سطح منطقه از طريق برگزاری دوره های آموزش قرآن و اخلاق به فرزندان و بانوان از ديگر خدمات مجموعه شهربانو است.
درشهربانو خدماتی از قبیل فرهنگی، آموزشی، ورزشی، خانه اسباب بازی، نمایشی، کتابخانه تخصصی و قرائت­خانه، پاتوق گفتگو، جشن­تولد، علمی، خدمات بهداشتی آرایشی، هنری، خدماتی و مراکز خاص متناسب با نیاز منطقه ارائه می شود.

تلفن تماس : ۲۲۷۰۰۳۳۰-۲۲۷۴۵۱۰۰
آدرس : تهران – خیابان دربند – خیابان گلابدره – سرپل گلابدره – سمت راست، به سمت امام زاده قاسم (ع)


شهربانو منطقه يک تهران

منابع:
بزنیم بیرون
خبرگزاری جمهوری اسلامی

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *