رزرو هتل ایران بوم گردی

سفر تور گردشگری فرانسه به ایران اسلامی

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱۹ شهریور ۱۳۹۴

تاریخ خبر :۱۳۹۴/۰۶/۱۹-علی اسلام مدیر تور رالی روز پنجشنبه در جریان بازدید گردشگران فرانسوی از مجموعه جهانی قره کلیسا و بناهای تاریخی چالدران به خبرنگار ایرنا گفت: این تور با هدف بازدید از مناطق گردشگری ایران اسلامی واز طریق مرز بازرگان وارد کشور شد و با اقامت در کمپ گردشگری مجموعه جهانی قره کلیسا در شهرستان چالدران از توابع استان آذربایجان غربی ، اقامت چند روزه خود را در ایران آغاز کرد.
وی با بیان اینکه اعضای این تور گردشگری با ۲۴ دستگاه خودرو وارد کشور شده است ، افزود: برنامه حضور این تور در ایران بازدید از مکان های گردشگری و تاریخی می باشد.
مدیر تور رالی بیان کرد: اعضای این تور در مدت ۲۰ روز اقامت در ایران از جاذبه های طبیعی و بناهای تاریخی کشور در استان های مختلف بازدید می کنند.
وی همچنین اظهارداشت: این گردشگران در مدت اقامت در ایران از آثار و بناهای تاریخی و مذهبی و جاذبه های گردشگری استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، زنجان ، یزد ، اصفهان ، تهران ، خراسان رضوی و مازندران بازدید خواهند کرد.
به گفته وی اعضای این تور بعد از بازدید از مناطق گردشگری کشور، از طریق مرز بازرگان، ایران اسلامی را به مقصد کشور فرانسه ترک می کنند.
این گروه چهارمین تور از گردشگران فرانسوی است که وارد کشور شده و از جاذبه های ایران اسلامی دیدن می کند.
چالدران از شهرهای تاریخی و زیبای آذربایجان غربی بوده و در شمال این استان واقع است.

1060 سفر تور گردشگری فرانسه به ایران اسلامی

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

هتل های وان ترکیه
 

نظر کاربران :

  • میرزائی

    کاش شیراز هم می آمدند لطفا فارس را فراموش نکنید

    ۱۹ شهریور, ۱۳۹۴ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    جاباما