رزرو هتل تفریحات کیش

بوستان آزادی شیراز

۱۴ دی ۱۴۰۰

بوستان آزادی شیرازکه به آن پارک شهر هم گفته می شود ، نام یکی از قدیمی ترین بوستان‌های شیراز است. که در زمینی به وسعت بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع در شیراز ساخته شد. بوستان آزادی دارای امکاناتی چون تالار اجتماعات، مجتمع فرهنگی مذهبی، نمازخانه، خانه فرهنگ، تالار نمایش، شهر بازی. غرفه‌های خوراکی، لانه پرندگان، دریاچه مصنوعی و آب نماهای زیبا می‌باشد. همچنین این پارک به وسایل بازی همچون ترن هوایی، چرخ و فلک و… مجهز است. دارای یک دریاچه مصنوعی با قابلیت قایقرانی می‌باشد که زیستگاه گونه‌های مختلفی از پرندگان نیز هست. یک روز زمستانی بوستان آزادی را در این تصاویر به تماشا می نشینیم.

پارک آزادی از شرق به خیابان سمیه، از غرب به خیابان آزادی و میدان آزادی (فلکه گاز) و از شمال به بلوار آزادی و از جنوب به خیابان مشکین فام محدود می‌ شود.

1590 بوستان آزادی شیراز

تور اروپا

نحوه دسترسی

بوستان آزادی (پارک) در محله میدان گاز شیراز و بلوار آزادی واقع شده است . به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک آزادی، بیمارستان علی اصغر (ع) و بازار انقلاب و همچنین بانک کشاورزی، خودپرداز بانک کشاورزی و توالت عمومی پارک آزادی قرار گرفته است.

1585 بوستان آزادی شیراز

1586 بوستان آزادی شیراز

1587 بوستان آزادی شیراز

1588 بوستان آزادی شیراز

1589 بوستان آزادی شیراز

1591 بوستان آزادی شیراز

1592 بوستان آزادی شیراز

1593 بوستان آزادی شیراز

1594 بوستان آزادی شیراز

1595 بوستان آزادی شیراز

1596 بوستان آزادی شیراز

1597 بوستان آزادی شیراز

1599 بوستان آزادی شیراز

           
برو بالا
ادامه تحصیل در انگلستان
 

نظر کاربران :

  • محمد

    اصلی ترین و بزرگترین پارک شیراز واقع در مرکز شهر.

    ۹ بهمن, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *