رزرو هتل فضاگشت
۲۸ فروردین ۱۳۹۷

بسته پیشنهادی لغو روادید روی میز رییس‌جمهور

اشتراک گذاری

تاریخ خبر : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ – معاون گردشگری اعلام کرد: پیشنهادهای کارگروه تسهیل و لغو روادید ایران برای ارزیابی و تصمیم‌گیری نهایی، به رییس‌جمهور تحویل داده می‌شود.

مرتضی رحمانی‌موحد در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس گردشگری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این‌که کارگروه ویژه‌ی تسهیل و صدور روادید ایران با عنوان «تعیین کشورهای هدف برای اعمال مقررات لغو ویزا و تسهیل صدور ویزای گردشگران خارجی» آخرین مراحل کاری خود را طی کرده است، ادامه داد: پیشنهادهای توافق‌شده بین اعضای این کارگروه در اختیار رییس‌جمهور قرار می‌گیرد تا پس از ارزیابی‌های لازم، تصمیم نهایی در این زمینه گرفته شود.

اجاره خودرو

او اظهار کرد: این کارگروه درباره‌ی تسهیل روادید، توافق‌ها و پیشنهادهای خوبی داشته، از جمله این‌که درباره‌ی افزایش تعداد کشورها برای استفاده از ویزای فرودگاهی، افزایش مدت زمان اعتبار ویزای فرودگاهی از دو هفته به یک‌ماه و همچنین قابل تمدید شدن ویزای فرودگاهی و راه‌اندازی E-Visa توافق‌هایی صورت گرفت.

به گفته‌ی رحمانی‌موحد، درباره‌ی لغو روادید ایران، نظرات اعضای کارگروه متفاوت است که باید به دولت منعکس شود. پیشنهادها برای ارزیابی به رییس‌جمهور داده می‌شود تا پس از تصمیم‌گیری نهایی، اعلام و اعمال شود.

معاون گردشگری افزود: این کارگروه فعلا جلسه‌ای نخواهد داشت، اما فعالیت آن دائمی خواهد بود و پس از مدتی دوباره مسائل مربوط به روادید را ارزیابی می‌کند که آیا توافق‌ها به‌درستی اجرا می‌شود و این‌که مشکلات اجرایی چه بوده است.

147515 بسته پیشنهادی لغو روادید روی میز رییس‌جمهور

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *