بلیط هواپیما سوئیت تبریز

مجموعه فرهنگی سرای محبت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
۲۵ آبان ۱۳۹۸

يك هنرمند اهل رضوانشهر از توابع استان يزد با ايجاد مجموعه ‘سرای محبت’، مهرورزي و عشق به همديگر و نحوه بروز احساسات را به شيوه اي خاص مورد توجه قرار داده است. ‘سيدحسين پور رضوي رضوانشهري’ از جمله هنرمندان منطقه رضوانشهر است كه با ايجاد مكاني به نام ‘سرای محبت’، محبت و دوست داشتن همنوع را به شيوه جديدي ارائه كرده است.

اين هنرمند كه نخستين كاتب قرآن روي سنگ در جهان اسلام است و در اين زمينه آثار ارزشمندي ارائه داده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا هدف از اين جشنواره را ارتقاي فرهنگ محبت و مهرورزي ميان خانواده و انسان ها عنوان كرد و افزود: در سراي محبت، خانواده ها دور هم جمع مي شوند و در قالب نامه با طراحي هاي خاص، نسبت به يكديگر ابراز احساسات مي كنند.
به گفته وي در اين جشنواره گروهي و داوطلبانه، خانواده ها به صورت دسته جمعي يا دو نفره حاضر شده و براي يكديگر نامه مي نويسند كه در آن ابراز احساسات، مهرورزي و محبت گنجانده مي شود.
سرای محبت با مدیریت آقای پور رضوی خطاط ، خوشنویس و کاتب قرآن مجموعه ای گرانبها از آثار خوشنویسی و کتابت قرآن با خط ریز روی سنگ و چوب را به مهمانان خود عرضه می کند. اخلاق خوب و برخورد صمیمانه همواره مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب می نماید.

نشانی : یزد – رضوانشهر – بلوار صاحب ازمان – خیابان محبت – سرای محبت

-محبت-4 مجموعه فرهنگی سرای محبت

-محبت-1 مجموعه فرهنگی سرای محبت

-محبت-2 مجموعه فرهنگی سرای محبت

-محبت-3 مجموعه فرهنگی سرای محبت

-محبت مجموعه فرهنگی سرای محبت

           
چاپ

لینک های مرتبط :

رزرو هتل جااینجاس
 

نظر کاربران :

  • اسماعیل اکبری

    بادرود وسلام
    امشب دومین شب از سال خوب ۹۷ میهمان سرای پر مهر ومحبت ایشان بودیم وپیام های بسیار خوبی به ما داد مهمترین پیام ایشان ایمان به خدای بزرگ در همه مراحل زندگی وچیزهای بزرگ از خدا خواستن بود☺

    ۲ فروردین, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *