رزرو هتل

ارایه خدمات به گردشگران افزایش می یابد

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تاریخ خبر : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ – تهران – ایرنا – معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور بر ضرورت افزایش همکاری های فی مابین با هدف ارائه خدمات مطلوب به گردشگران تاکید کرد.

به گزارش روز سه شنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مرتضی رحمانی موحد در این دیدار با اشاره به اینکه توجه به گردشگری و توسعه این بخش از تاکیدات رئیس جمهور است گفت: همکاری معاونت گردشگری با شرکت فرودگاه های کشور می تواند به توسعه این حوزه کمک کند.

وی گفت: تعداد زیادی از گردشگران خارجی به وسیله هواپیما و از طریق مرزهای هوایی وارد ایران می شوند که بر همین اساس همکاری مشترک بین معاونت گردشگری و شرکت فرودگاه های کشور می تواند باعث ارائه خدمات مطلوب تر به گردشگران شود.

وی با بیان اینکه در کشورهای مختلف ارزش ایران و ظرفیت های گردشگری کشور برای گردشگران خارجی مشخص شده و آن ها قدر این ظرفیت ها را می دانند ادامه داد: فرصت بسیار مغتنمی برای سفر گردشگران خارجی به ایران فراهم شده و درحال حاضر تمایل افراد برای سفر به ایران و بازدید از جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی و تاریخی ایران بیش از پیش افزایش یافته است.

به گفته رحمانی موحد، فرودگاه ها پیشانی کشور هستند و هرچقدر سطح ارائه خدمات به گردشگران در فرودگاه ها بالاتر باشد خاطره بسیار زیباتری در بدو ورود گردشگران خارجی به ایران در ذهن آن ها شکل خواهد گرفت.

معاون گردشگری کشور در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به برنامه های این معاونت برای افزایش همکاری ها با شرکت فرودگاه های کشور یادآورشد: زیبا سازی فرودگاه ها، ارائه اطلاعات مفید درباره گردشگری به مسافران و … مهمترین محورهایی است که معاونت گردشگری می تواند در این خصوص با شرکت فرودگاه ها همکاری داشته باشد.

در این نشست هم چنین اسماعیل تبادار رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور نیز با اشاره به اهمیت وضرورت افزایش همکاری های این شرکت با معاونت گردشگری گفت: یکی از مهمترین موضوعاتی که می تواند به صورت مشترک با معاونت گردشگری دنبال شود آماده سازی فرودگاه ها برای تعطیلات نوروز و استقبال از گردشگران داخلی و خارجی در نوروز ۹۳ است.

وی افزود: به همین منظورآمادگی کامل برای همکاری با معاونت گردشگری را داریم و از این معاونت می خواهیم که ارتباط تنگاتنگ خود را با شرکت فرودگاه های کشور حفظ و بر اساس یک برنامه ریزی مشترک به ارائه خدمات به گردشگران بپردازد.

وی خاطر نشان کرد: حجم بالایی از گردشگران و مسافران به صورت هوایی در ایران سفر می کنند و در دنیا نیز بیش از ۵۰ درصد مسافرت ها به صورت هوایی است از این افزایش همکاری های این شرکت با معاونت گردشگری ضروری به نظر می رسد.

در پایان این نشست مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری کشور و رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با حضور در بخش های مختلف فرودگاه مهرآباد از جمله سالن ترمینال ۲ از بخش های گوناگون فرودگاه بازدید و از نزدیک درجریان اقدامات صورت گرفته برای پذیرایی از مسافران نوروزی قرار گرفت.

81016119-5455840 ارایه خدمات به گردشگران افزایش می یابد

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جنوب گردی