بلیط هواپیما سوئیت تبریز

اتحاد ابوظبی، دبی و عمان برای افزایش سهم خود از گردشگری خلیج فارس

زمان مطالعه : < 1 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۲۲ بهمن ۱۳۹۲

تاریخ خبر : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲ – خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ‌ وزیر گردشگری عمان درهمکاری با مقامات گردشگری ابوظبی و دبی گروه متحد همکاری مشترکی را برای ارتقای سطح گردشگری دریایی در چارچوب شورای همکاری‌های کشورهای خلیج فارس تشکیل دادند.

این همکاری‌ها که در نمایشگاه مسیر دریایی خلیج فارس که ۲۵ نوامبر تا ۳ دسامبر گذشته با هدف افزایش تعداد و جلب توجه بیشتر سکنه منطقه به انتخاب سفرهای دریایی به عنوان یک گزینه گذران تعطیلات برگزار شد، شکل گرفته است.

افزایش آگاهی از اهمیت منطقه خلیج فارس به عنوان یک مقصد گردشگری دریایی ، آموزش و ایجاد انگیزه و علاقه در آژانس‌های مسافرتی و تجاری منطقه به این صنعت از هدف‌های مهم این همکاری‌ها است.

این اتحادیه متشکل از نمایندگان گردشگری هر سه طرف و خطوط سفرهای دریایی” کاستا” است که درجریان برگزاری نمایشگاه یادشده، با بازدید از همسایگان در شش روز ۴۰۰ تا ۴۵۰ از آژانس‌های برتر مسافرتی و دیگر سرمایه گذاران کلیدی درمنطقه ازجمله کشورهای کویت، بحرین، قطر، سعودی ، جده ، ریاض و الخبار را مخاطب قرار داده است.

در این میان دبی بیش از همه با توجه به زیرساخت‌ها و خدمات با ثبات و برخورداری از بزرگ‌ترین تسهیلات دریایی در خاورمیانه، به عنوان قطب گردشگری دریایی منطقه خلیج فارس شناخته شده است
IMAGE635234799831499886 اتحاد ابوظبی، دبی و عمان برای افزایش سهم خود از گردشگری خلیج فارس

           
چاپ

لینک های مرتبط :

تبلیغات
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حداکثر سایز عکس : 2 مگابایت.