بلیط هواپیما سوئیت تبریز

گالری و نگارخانه سایه تهران

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

گالری و نگارخانه سایه تهران  در سال ۱۳۹۳ با مجموعه ای از هنر مدرن و معاصر ایران، به هنرمندان و هنردوستان ، معرفی شد. طی این سالها گالری سایه تلاش کرده، تا با فعالیت در همه ی زمینه های هنر معاصر ایران شامل نقاشی، عکاسی، مجسمه، موسیقی، پرفرمنس و چیدمان، نقش مهمی در چشم انداز هنری شهر ایفا کند. گالری سایه در قلب فرهنگی شهر، در خیابان کریمخان، تلاش می کند تا در کنار هنرمندان پیشکسوت معاصر، به حمایت هنرمندان جوان نیز بپردازد. این گالری با نمایشگاه های مستمر هفتگی در کنار نمایشگاه های گروهی، استعدادهای جدید را به عالم هنر معرفی می کند. علاوه بر این گالری سایه، از پروژه های مختلف هنری نیز فعالانه حمایت می کند. این مجموعه شامل فضای نمایشگاهی، آرت شاپ و کافه می باشد.

گالری و نگارخانه سایه تهران

گالری سایه تلاش می‌کند تا در کنار هنرمندان پیشکسوت معاصر به حمایت هنرمندان جوان هم بپردازد.فضای آرام و دنج گالری و وجود یک حیاط کوچک و زیبای آن با طراحی گرم و صیمیمی، محیطی مناسب برای حضور علاقه‌مندان به هنر و هنرمندان، به وجود آورده است.این گالری دارای دو سالن در طبقه اول و دوم است که در طبقه اول آثار هنری به نمایش گذاشته می‌شود. یکی از کنج‌های جذاب گالری وجود یک حوض کوچک در انتهای سالن طبقه اول است که با قرار دادن یک نشیمنگاه در آنجا حس دعوت‌کنندگی را به مخاطب برای دعوت به سکوت و تماشای آرامش، نور، آب و سبزینگی می‌دهد.

در طبقه دوم تمرکز گالری روی هنر معاصر و مدیاهای مختلف ازجمله پرفورمنس آرت، ویدیو آرت و… است و استقبال خاصی از طرح‌های آبستره و کارهای فیگوراتیو دارد و تا به حال بیش از ۱۵۰ نمایشگاه برگزار کرده است.طبقه دوم گالری برای فروش آثار هنرمندان در نظر گرفته شده که بستری مناسب برای هنردوستان برای عرضه ایده‌های خود است. در این طبقه به‌واسطه وجود یک بالکن نورگیر، نور مناسبی د فضا وجود داشته و زیبایی آثار هنری را بیشتر می‌کند.

نحوه دسترسی به گالری و نگارخانه سایه تهران

آدرس :خیابان کریمخان، خیابان سنایی، خیابان سیزدهم، شماره ۲۱
روزهای تعطیل: پنجشنبه ها
ساعات کار: ۱۱ تا ۲۰

گالری و نگارخانه سایه گالری و نگارخانه سایه تهران

           
ما را در اینستاگرام فالو کنید

لینک های مرتبط :

instagram
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *