رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه
۵ تیر ۱۳۹۹

کوچه امیدی تهران

لینک این مطلب کپی شد!

کوچه امیدی تهران در دل بافت فرسوده‌ی محله‌ی استاد معین با گل و گلدان‌های رنگی تزیین شده است. دیوار خونه‌های این کوچه‌ی باریک تماما به رنگ سفید و روی دیوار، گلدان‌های رنگی‌رنگی نصب شده که نمای بسیار زیبایی به‌وجود آورده است.ماجرای کوچه امید از آن جا شروع می شود که گروهی چندین طرح در مورد روز بدون خودرو، به شهردار منطقه انتقال می دهند و بعد از جلسات و صحبت ها، تصمیم گرفته می شود تا کاری در مورد بافت فرسوده محله، صورت بگیرد.

-امیدی کوچه امیدی تهران

و در نهایت ایده ی گل کاری و رنگ کردن مطرح می شود و کوچه ی رنگی امید به وجود می آید.قبل از شروع و انجام کار با ساکنین و همسایه ها در مورد این طرح صحبت شده و آنان نیز از این ایده ی رنگ کردن و گل کاری کوچه استقبال می کنند.تا تمام شدن این طرح، گروه نظارت، کامل بر روی کار نظارت داشته و هزینه ی اجرا تماما به عهده ی شهرداری منطقه بوده است.

هدف این گروه این بوده است که این طرح برای عید و هفته ی درخت کاری انجام شود و اگر مردم استقبال خوبی داشتند، در کوچه های دیگر نیز اجرا شود.
شما میتونید به سادگی با یک نصفه روز وقت گذاشتن و به این مکان زیبا برید و عکس های جالب و رنگارنگ زیادی بگیرید .این کوچه مکان مناسبی برای قدم زدن های دو نفره و چند نفره ی دوستانه می باشد.

-امیدی-2-scaled کوچه امیدی تهران

نحوه دسترسی به کوچه امیدی

آدرس : استاد معین خیابان دستغیب کوچه ی امیدی ( میر اولیایی) هستش

-امیدی-3 کوچه امیدی تهران

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *