بلیط هواپیما سوئیت تبریز

کارالند( شهر مشاغل ) مشهد

۲۴ دی ۱۳۹۸کارالند( شهر مشاغل ) مشهد خراسان رضوی مشهد

کارالند شهر مشاغل کودک در مرکز خرید آرمیتاژ گلشن در مشهدواقع شده است .کارالند مجموعه است تفریحی – آموزشی با هدف تجربه مشاغل مختلف در قالب بازی برای کودکان رده سنی ۳ تا ۱۲ سال. این مجموعه در واقع به شکل یک شهر کوچک ساخته شده است و توسط کودکان اداره می شود و در آن مشاغل متنوعی مثل پزشکی، خلبانی، خوانندگی و …وجود دارد.این مجموعه که مساحتی بالغ بر ۸۰۰ متر دارد، حاوی تجهیزات و اماکن مخصوص به مشاغلی نظیر دندان پزشکی، پزشکی، خلبانی، آتش نشانی، بانکداری، گالری نقاشی، آکادمی موسیقی، آرایشگری، هایپر مارکت، شیرینی سرا، کلینیک فنی، رالی خودرو و آموزش رانندگی است. هر کودک بنا به علاقه و استعداد خود یکی از این مشاغل را انتخاب می نماید.

کارالند مشهد
اغلب ابزار مربوط به هر یک از شغل های فوق، واقعی هستند. همچنین لباس مختص به هر شغل نیز در محوطه کاری مخصوص به آن در اختیار کودکان قرار داده می شود. این امر کمک می کند تا کودک خود را در شرایط واقعی تصور نماید. در نتیجه اغلب مشاغل این مجموعه سر گرم کننده، رنگ و بوی حقیقی به خود گرفته اند.

کارالند در دو طبقه در سال ۱۳۹۶ در مرکز خرید آرمیتاژ گلشن واقع در خیابان هفت تیر مشهد افتتاح شده است و با مساحت ۱۰۰۰ مترمربع بیش از ۲۰ شغل را در خود جای داده است.

مجموعه کارالند مشهد با درنظر گرفتن اهدافی نظیر آشنایی با مشاغل، تجربه فرآیند هزینه و درآمد، تقویت استقلال شخصیتی کودک، تجربه عملی، تفکر اقتصادی وتقویت روحیه کار تیمی، مشاغل گوناگون را به صورت بازی ایجاد کرده است.

کارالند مشهد
یک کودک با حضور در کارالند با مشاغل گوناگونی آشنا می گردد. او با قرار گیری در کنار هم سن و سالان خود، روحیه کار تیمی را در خود تقویت می کند و به یک تفکر اقتصادی دست می یابد. برای مثال او با ایفای نقش یک پزشک، علاوه برآشنایی با ابزار پزشکی، تجربه یک فرآیند کسب درآمد و هزینه را خواهد داشت. او در این شغل احساس استقلال کرده و برای شاغلان واقعی در این زمینه، احترام خاصی قائل خواهد شد.

نکته جالب دیگر درباره این مجموعه هیجان انگیز این است که تمام مراکز مرتبط به هر شغل در فضایی جداگانه طراحی شده اند که به وسیله خیابان های مختلف به هم متصل شده اند. در حقیقت فضای کارالند نمایان گر شهری در تصرف کودکان است. در این شهر می توان راننده ای را دید که کمتر از ۱۲ سال سن دارد. همچنین می توان به پزشکی مراجعه کرد که بیش از ۱۲ سال ندارد.

کارالند مشهد

نحوه دسترسی به شهر مشاغل کارالند

برای رفتن به مجموعه کارالند ابتدا باید به استان خراسان رضوی، شهر مشهد مقدس سفر کرد. کارالند در بلوار هفت تیر این شهر و در طبقه سوم برج تجاری آرمیتاژ قرار دارد. برای طی مسیر دسترسی به این مکان جذاب و دیدنی، علاوه بر خطوط واحد، می توانید از مترو نیز استفاده کنید.
آدرس : بلوار هفت تیر مشهد و در طبقه سوم برج تجاری آرمیتاژ

کارالند مشهد

کارالند مشهد

 

کارالند مشهد

 

کارالند مشهد

کارالند مشهد

کارالند مشهد

کارالند مشهد

 

                       
رزرو هتل جااینجاس

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *