0

حتما تا حالا به خیلی از شهرها و روستاهای ایران سفر کردید. در طول این سفر جاذبه های گردشگری، هتل، رستوران و مراکز تفریحی و … آن شهر یا روستا را دیده و از امکانات آنها استفاده کرده اید. پس بهتر است نظرات خود را با دیگر کاربران و هموطنان در میان بگذارید.

هر چه نظرات بیشتری ارسال کنید رتبه شما در جدول زیر بالاتر خواهد آمد و احتمال برنده شدن شما در جشنواره “نظر بدید، جایزه ببرید!” بیشتر خواهد شد. فرصت را از دست ندهید و همین الان دست به کار شوید.

هر ما به یک کاربر که بیشترین نظر را در مطالب سایت نوشته باشد و در جدول زیر رتبه اول را کسب کرده باشد، یک جایزه نقدی ۵۰۰۰۰۰۰ ریالی از طرف سایت سیری در ایران جشنواره اهدا خواهد شد.

نظر بدید، جایزه ببرید!

به عنوان مثال جشنواره ماه اول : در ۱۰ام دی ماه ۱۳۹۷ راس ساعت ۱۲ ظهر جدول زیر بررسی شد و کاربری که بیشترین نظر تائیدشده را داشت با نام کاربری “رها مسعودی” به عنوان برنده ماه اول، ۵۰۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی برنده شد.

زمانسنج هم در انتهای همین صفحه هست تا شما بدانید چقدر فرصت دارید. هر کاربر فقط یک ماه در این طرح برنده خواهد بود. پس در ماه بعدی برنده ماه/های قبلی از لیست حذف شده و کاربران جدید با هم رقابت خواهند کرد.

ملاک و ابزار شناسایی کاربران ایمیلی هست که با آن نظرات را ارسال می کنند. ضمنا برای واریز جایزه نقدی به برنده شماره کارت عابربانک کاربر نیاز است که بایستی به نام کاربر باشد. بدیهی است هر کاربر فقط یکبار می تواند در این طرح شرکت کند.

لطفا در ارسال نظرات نکات زیر را رعایت کنید :

– نظر مناسب، کامل، منطقی و واقعی خودتان را بنویسید که حاصل تجربه شما از سفر به آن مکان باشد. لطفا نظرات واقعی ارسال کنید. نظرات سایت های دیگر و دیگران را کپی نکنید. اجازه بدهید این طرح مفید و قابل استفاده برای کاربران و هموطنان باشد.

– نظرات خیلی کوتاه ( در حد چند کلمه ) و غیرمفید و ساختگی و کپی شده تائید نخواهند شد.

– نظرات خود درباره یک مطلب را در قالب یک نظر ارسال کنید. اگر در چند نظر ارسال کنید به ناچار آنها را تجمیع خواهیم کرد.

– حتما از یک ایمیل مشخص و ثابت استفاده کنید. چون مبنای تجمیع تعداد نظرات شما ایمیل ثبت شده برای هر نظر است. از ایمیل فعال و بروز استفاده کنید چرا که در صورت برنده شدن تنها راه ارتباطی ما با شما ایمیل ثبت شده شما خواهد بود.

– نام و نام خانوادگی خود را کامل و به فارسی و برای همه نظرات ارسالی به صورت یکسان بنویسید تا در جدول زیر مشخص باشد.

 

متاسفانه در طی این دو ماه برخی از کاربران کم لطفی کردند و به هر نحوی بود تعداد نظرات خود را به خاطر جایزه بالا بردند، حال اینکه کیفیت برخی از نظرات مفید و مناسب نبوده و قابل استفاده برای دیگر کاربران نشد و نتوانستیم آنگونه که هدف این طرح بود از تجربیات همدیگر استفاده کنیم. در طی این مدت چندین بار به برخی کاربران عزیز تذکر داده شد که از نظرات کوتاه، کپی و بی ربط ارسال نکنند ، ولی متاسفانه باز این موضوع رعایت نشد. بر همین اساس طی جلسه اخیر مدیریت سایت، مجبور شدیم برخلاف خواسته باطنی اتمام این طرح را اعلام کرده و فقط ۳ ماه این طرح را اجرا کنیم. بدیهی است این ماه ، آخرین ماه برگزاری این طرح بوده و روز جمعه ۱۰ اسفندماه ۹۷ ، آخرین روز این طرح بوده و برنده آخر در همان روز مشخص خواهد شد.

 

لیست ۱۲ کاربر که بیشترین نظر را ارسال کرده اند :

رتبهنام کاربرتعداد نظرات
تعداد کل نظرات تائید شده کاربران :
17056

اگر سئوال، انتقاد و یا پیشنهادی در زمینه این طرح داشتید لطفا با ایمیل info@seeiran.ir در ارتباط باشید.

از همین جا شروع کنید، مطالب موردنظر خود را جستجو و نظرات خود را بنویسید.

تا فرصت باقیست نظرات بیشتری ارسال کنید تا رتبه اول جدول فوق شما باشید و جایزه نقدی 5000000 ریالی این ماه را شما برنده شوید.

برنده ماه اول : سرکارخانم رها مسعودی با 1087 نظر تائید شده

برنده ماه دوم : سرکارخانم الهام حاجی زاده با 1330 نظر تائید شده

برنده ماه سوم : سرکارخانم مهرنوش زاده رفیع با 1577 نظر تائید شده

اثبات پرداختی های طرح تشویقی نظر بدید، جایزه ببرید!