0

حتما تا حالا به خیلی از شهرها و روستاهای ایران سفر کردید. در طول این سفر جاذبه های گردشگری، هتل، رستوران و مراکز تفریحی و … آن شهر یا روستا را دیده و از امکانات آنها استفاده کرده اید. پس بهتر است نظرات خود را با دیگر کاربران و هموطنان در میان بگذارید.

هر چه نظرات بیشتری ارسال کنید رتبه شما در جدول زیر بالاتر خواهد آمد و احتمال برنده شدن شما در جشنواره نظردهی بیشتر خواهد شد. فرصت را از دست ندهید و همین الان دست به کار شوید.

هر ما به یک کاربر که بیشترین نظر را در مطالب سایت نوشته باشد و در جدول زیر رتبه اول را کسب کرده باشد، یک جایزه نقدی 5000000 ریالی از طرف اسپانسر جشنواره اهدا خواهد شد.

 

نظر بدید، جایزه ببرید!

به عنوان مثال جشنواره ماه اول : در 10ام دی ماه 1397 راس ساعت 12 ظهر جدول زیر بررسی شده و کاربری که بیشترین نظر تائیدشده را داشته باشد به عنوان برنده ماه اول 5000000 ریال جایزه نقدی برنده خواهد شد.

زمانسنج هم در انتهای همین صفحه هست تا شما بدانید چقدر فرصت دارید. هر کاربر فقط یک ماه در این طرح برنده خواهد بود. پس در ماه بعدی برنده ماه/های قبلی از لیست حذف شده و کاربران جدید با هم رقابت خواهند کرد.

لطفا در ارسال نظرات نکات زیر را رعایت کنید :

– نظر و دیدگاه مناسب، کامل، منطقی و واقعی خودتان را بنویسید که حاصل تجربه شما از سفر به آن مکان باشد. نظرات خیلی کوتاه و غیرمفید و ساختگی تائید نخواهند شد.

– نظرات خود درباره یک مطلب را در یک مرحله ارسال کنید. اگر در چند نظر ارسال کنید به ناچار آنها را تجمیع خواهیم کرد.

– حتما از یک ایمیل مشخص و ثابت استفاده کنید. چون مبنای تجمیع تعداد نظرات شما ایمیل ثبت شده برای هر نظر است. از ایمیل فعال و بروز استفاده کنید چرا که در صورت برنده شدن تنها راه ارتباطی ما با شما ایمیل ثبت شده شما خواهد بود.

– نام و نام خانوادگی خود را کامل و به فارسی بنویسید تا در جدول زیر مشخص باشد.


اسپانسر ماه اول : رزرواسیون مهر

نظر بدید، جایزه ببرید!

لیست 12 کاربر که بیشترین نظر را ارسال کرده اند :

رتبهنام کاربرتعداد نظرات
تعداد کل نظرات تائید شده کاربران :
6869

از همین جا شروع کنید، مطالب موردنظر خود را جستجو و نظرات خود را بنویسید.

تا فرصت باقیست نظرات بیشتری ارسال کنید تا رتبه اول جدول فوق شما باشید و جایزه نقدی 5000000 ریالی این ماه را شما برنده شوید.