رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه
۲۴ مرداد ۱۳۹۴

میزبانی ایران برای کنوانسیون راهنمایان گردشگری ۲۰۱۷

لینک این مطلب کپی شد!

تاریخ خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta) به نقل از مهر، آرش نورآقایی با اشاره به اینکه سال گذشته ایران موفق شد با کسب ۱۸ رای حق میزبانی کنوانسیون فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری را برای سال ۲۰۱۷ میلادی به‌دست آورد، اظهار کرد: کارهای کنوانسیون از ۴۰ روز پیش شروع شده و گروه‌های مختلفی را برای هماهنگی‌ها، اجرای کارها، دادن ایده‌های فرهنگی و رایزنی با مراکز مختلف تشکیل داده‌ایم.

وی گفت: کمپینی تشکیل شده که تا دو سال ماموریت دارد و علاوه بر آن دو کمپین دیگر برای امنیت و مبارزه با ایران هراسی نیز فعالیت می‌کنند. این کارشناس گردشگری همچنین شعار«ایران: آغوشی گشوده؛ دلربایی دیرپا» را شعار انتخاب شده برای این نشست عنوان کرد. کنوانسیون فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری که اواخر ژانویه ۲۰۱۷ د رتهران برگزارخواهد شد، مصادف با دهمین سال جشن راهنمایان گردشگری در ایران است. در این نشست ۵ روزه هیات مدیره فدراسیون جهانی انتخاب و میزبان بعدی کنوانسیون نیز مشخص می‌شوند.

2-16 میزبانی ایران برای کنوانسیون راهنمایان گردشگری ۲۰۱۷

           
 

نظر کاربران :

  • مهلاطهماسبی

    باسلام
    مهلا طهماسبی هستم .دانشجوی مدیریت جهانگردی .میخواستم بدونم منم میتونم دراین انجمن باشم وبرای کنوانسیون با شما همکاری کنم ؟

    ۲۶ مرداد, ۱۳۹۴ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *