جستجوی شهر به شهر :
رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

مدرن ترین ایستگاه متروی تهران

تاریخ بروزرسانی :
۱۰ آبان ۱۴۰۲

خوشبختانه با شلوغی و ازدحام جمعیت در تهران حداقل ایستگاههای مترو در تهران روز به روز در حال افزایش و پیشرفت هستند. به طوری که سالانه ایستگاههای جدیدی به مجموعه متروی تهران افزوده می شود تا در خدمت ناوگان حمل و نقل عمومی قرار گیرد. یکی از جدید ترین و مدرن ترین ایستگاه متروی تهران که به تازگی افتتاح شد ایستگاه میدان کتاب بود. این ایستگاه آخرین ایستگاه مترو از قسمت شمالی خط هفت مترو تهران می باشد. ایستگاه میدان کتاب در شمال غرب شهر تهران که با افتتاح آن بخش شمالی این خط به انتها رسید و تکمیل شد.

 ترین ایستگاه متروی تهران2 e1698819154832 800x386 مدرن ترین ایستگاه متروی تهران
ایستگاه متروی میدان کتاب شهر تهران در تاریخ ۱۸ مهر ماه امسال افتتاح شد و از این تاریخ به ایستگاه‌های متروی تهران اضافه شد. این ایستگاه یکی از خاص‌ترین و زیباترین ایستگاه‌های متروی تهران به حساب می‌آید. ایستگاهی که با استفاده از مصالح متفاوت و نوین و به کار گیری شاخصه‌های مختلف معماری ایرانی از ایستگاه‌های خوب مترو به حساب می‌آید. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این ایستگاه که نورپردازی خاص و جدیدی است که به این ایستگاه رنگ و لعاب جدیدی داده. ایستگاه متروی میدان کتاب به همراه ۳ ایستگاه شهران، شهرزیبا و کوهسار از قطعه شمالی خط ۶ در ۱۸ مهر افتتاح شدند.

مدرن ترین ایستگاه متروی تهران 800x582 مدرن ترین ایستگاه متروی تهران
ایستگاه میدان کتاب مجهز به ۱۰ پله برقی و ۴ آسانسور است. با توجه به اینکه ورودی اولی این ایستگاه در ضلع جنوب شرقی میدان کتاب است و به محله‌های پرترددی مثل فرحزراد، ایثارگران و سعادت‌آباد است، احتمالا یکی از ایستگاه‌های شلوغ متروی تهران خواهد بود.

مدرن ترین ایستگاه متروی تهران1 800x582 مدرن ترین ایستگاه متروی تهران

 ترین ایستگاه متروی تهران3 e1698819169724 800x537 مدرن ترین ایستگاه متروی تهران

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[امتیاز: 1 میانگین: 4]
           
برو بالا
 

نطر کاربران

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *