مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران | جاهای دیدنی ایران
بلیط هواپیما تور خارجی

مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران

دسته بندی مطالب بر اساس :
2017-12-13مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران تهران تهران

مجتمع تجاری اداری مادر شامل دو بخش شمالی و جنوبی است که حد فاصل این دو بخش، خیابانی بیست‎متری قرار گرفته و یک پل روگذر عــــریض، ارتبـاط پیاده رو بخش‎های شمالی و جنوبی را به یکدیگر متصل کرده است. بلوک شمالی پروژه مادر در 20 طبقه اداری با زیربنــای خالــص 16،361 مــتر مربع 4 طبقه تجاری با زیربنای خالص 16000 متر مربع و 6 طبقه پارکینگ با ظرفیت 1272 خودرو طراحی شده است. بلوک جنوبی پروژه مادر نیز شامل 4 طبقه تجاری با زیربنای خالص 3900 متر مربع و4 طبقه پارکینگ با ظرفیت 270 خودرو می باشد. حیاط مسقف و روباز حد فاصل بخش شمالی و جنوبی در فصول مختلف سال با اختصاص فضاهای متنوع تجاری شامل انواع رستوران و کافی شاپ به عنوان موتور محرک پروژه عمل نموده و با ایجاد کشش در مراجعین به رونق فضاهای تجاری مجتمع مادر می افزاید. با سیری در ایران همراه باشید تا مشخصات این مجتمع تجاری رستورانی را در کنار هم بیشتر شناخته.

مزیت های نسبی:
– موقعیت مکانی ایده آل
– مجاورت‎ها و جاذبه های کم‎نظیر
– دسترسی آسان آینده‎ای درخشان
– سرمایه ‎گذاری امن و زود بازده
– طرحی مدرن و نمایی زیبا تنوع اصناف

با توجه به توسعه روز افزون ساخت پروژه‌های مختلف اداری، تجاری و مسکونی به خصوص در کلان شهر تهران، افزون بر مکان‌یابی کارشناسانه، آن دسته از پروژه‌هایی موفق خواهند بود که به صورت چند منظوره و با کاربری‌های مختلف به بهره‌برداری برسند. پروژه لت‌مال از این حیث نیز سرآمد بوده و با پیش‌بینی تعداد پارکینگ کافی و در بر داشتن توأمان کاربری‌های اداری، تجاری و تفریحی (رستوران و کافی شاپ) آینده‌ درخشان خود را تضمین کرده است.
کافی شاپ روباز
امروزه یکی از بخش‌های لاینفک مجموعه‌های بزرگ، مراکز مکث میان مدت با قابلیت سرو انواع نـوشیدنی‌ها و غذاهای ســبک می‌باشد. در برج لت مال با عنایت به این مهم، در طبقه دوم فضایی به مساحت 270 مترمربع منقسم به سالن سرپوشیده و باغ سالن، جهت خدمت‌رسانی به مراجعین، شاغلین و میهمانان تدارک دیده شده است. این بخش علاوه بر سرویس‌دهی درون مجموعه‌ای و افزایش زمان مکث مراجعین، به عنوان یک عنصر جذاب، منجر به افزایش میزان پاخور (میزان تعداد مراجعین) خواهد شد. کافی‌شاپ این مجموعه ظرفیت پذیرش 2484 نفر در روز را دارا می‌باشد.
طبقات -2 ، -1 ، همکف و +1 در بلوک‌های شمالی و جنوبی به کاربری تجاری اختصاص یافته است. بلوک شمالی شامل 171 واحد تجاری متنوع از نظر متراژ (… تا … مترمربع) بوده و بلوک جنوبی از 46 واحد تجاری با حداقل متراژ ….. و حداکثر …. متر مربع بهره‌مند است.
همچنین دو واحد با متراژهای 110 و 283 متر مربع در طبقات اول به کاربری رستوران و کافی شاپ اختصاص یافته است تا در کنار سایر اصناف و با حضور برندهای برتر، تمامی مقدمات و ملزومات جهت ارائه بهترین خدمات به مراجعه کنندگان فراهم آید.

طبقات +2 تا +21 به کاربری اداری اختصاص یافته است. 132 واحد اداری در متراژهای متنوع 120 الی 314 متر مربع، با چشم اندازی شگفت انگیز، معماری کم نظیر و مجهز به امکانات لازم جهت فعالیت‌های اقتصادی، تمامی شرایط لازم برای انجام امور مربوطه را در اختیار سرمایه گذاران و خریدران محترم برج تجاری اداری مادر قرار می‌دهد.

رستوران مجلل
رستورانی مجلل و مدرن با مساحت 1500 متر مربع و استقرار در بالاترین طبقه 22 برج لت‌مال بهترین لحظات را برای مراجعه کنندگان و خانواده‌هایشان رقم خواهد زد تا ضمن آرامش و بهره مندی از غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی از چشم انداز بی نظیر و فرح بخش آن به رویایی دور از دسترس، دست یابند. 585 متر مربع از طبقه 23 پروژه نیز به عنوان آشپزخانه و جدا از محیط رستوران و مابقی فضای این طبقه به تأسیسات و مسائل فنی برج اختصاص خواهد یافت.
تمامی ویژگی‌های فوق به همراه قرارگیری رستورانی مجلل و مدرن در بالاترین طبقه برج، سبب خواهد شد تا مجتمع تجاری، اداری ملت 2 بالاتر از سایر مجتمع‌های مشابه سر به آسمان کلان شهر تهران بساید و مکانی امن و دلپذیر برای تفریح و تجارت باشد.
پارکینگ
بهره‌مندی از 1542 واحد پارکینگ و تجهیز آن به مدرنترین امکانات جهت کنترل، مدیریت و نظارت، از جمله امتیازات و محسناتی است که کمتر پروژه‌ای آن را دارا می‌باشد. بلوک شمالی پروژه دارای 1272 واحد پارکینگ در طبقات -8 الی -3 و بلوک جنوبی دارای 270 واحد پارکینگ در طبقات -6 الی -3 می‌باشد.
– قابلیت تعریف پارکینگ‌های vip برای مدیران و میهمانان ویژه
– شمارش لحظه‌ای اتومبیل‌های پارک شده درپروژه
– مدیریت وکنترل ترددهای بی موردوسرگردانی مراجعین
– کنترل ورودوخروج خودروها
– قابلیت گزارش‌گیری دقیق جهت مدیریت کارآمدتر
سیستم های صوتی
در فضاهای عمومی مرکز تجاری برای پخش اعلانات، موزیک، تبلیغات و پخش پیام‌های اضطراری و خطر از سیستم صوتی استفاده می‌شود که پیام‌ها را از طریق آمپلی فایرهای گسترده و تحت شبکه در مکان مربوطه پخش می‌کند.

آدرس : تهران، اتوبان همت، بعد از خروجی آزادگان، خیابان کاشان جنوبی، بین میدان موج و میدان ساحل

مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران

مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران

مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران

مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران

مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران

مجتمع تجاری رستورانی مادر تهران

PDFPrint
نقشه :
وضعیت آب و هوا :
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.