مازندران به رتبه نخست جذب گردشگر دست یافت | جاهای دیدنی ایران
بلیط هواپیما تور خارجی

مازندران به رتبه نخست جذب گردشگر دست یافت

تاریخ انتشار خبر :سه‌شنبه 7 فروردين 1397
2018-03-27

مازندران آنلاین – جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت: مازندران به رتبه نخست جذب گردشگر دست یافت.
به گزارش ایسنا مازندران، علی نبییان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در محل سالن جلسات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به افزایش میزان تردد جاده ای در استان و افزایش مسافران نوروزی به استان گفت: مازندران به رتبه نخست جذب گردشگر را در سطح کشور دست یافت .
وی افزود: به دلیل افزایش تردد در مناطق غرب استان و برپایی نمایشگاه ها در شهرهای محمودآباد، نور، رویان، نوشهر و چالوس شاهدترافیک در این مناطق هستیم.
جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، در ادامه با اشاره به این که در نمایشگاه های صنایع دستی شهرهای استان، محصولات و تولیدات بومی_محلی و کالای ایرانی عرضه و به فروش می رسد،افزود: این اقدام شایسته در راستای شعار سال و حمایت از تولیدات داخلی عملیاتی شده است.
نبیان تصریح کرد: تردد جاده ای در چهارمین روز فروردین هفت درصد نسبت به روز قبل از آن افزایش داشته است و 9،4درصد از کل تردد های کشور در سطح مازندران بوده است .
مازندران به رتبه نخست جذب گردشگر دست یافت
وی با بیان این که در چهارم فروردین ماه 967هزار و 45نفر شب اقامت در جای جای استان را شاهد بودیم، ادامه داد: این میزان برای مدت مشابه سال 96،معادل 752هزار و 269نفرشب اقامت بوده است.
معاون استاندار مازندران، با اعلام این که از 27اسفند 96تا چهارم فروردین 97میزان اقامت شب در استان پنج میلیون و 62هزار و 353نفر گزارش شده است گفت: از آغاز سفر نوروزی تا چهارم فروردین ماه مازندران رتبه اول را در جذب و هدایت مسافر در کشور را داشته است.
نبیان، افزود: خوشبختانه گزارش شکایتی در حوزه گردشگری از سوی مسافرین ثبت نشده و این اتفاق خوب نتیجه یک کار تیمی و گروهی است .
جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، با اشاره به افزایش 13درصدی مسافر به استان نسبت به مدت مشابه سال قبل آن، گفت: در همه مناطق گردشگری و مسافرخیز استان شرایط و وضعیت مساعدی حکمفرما است و امیدواریم تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم داشته باشد.

PDFPrint
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.