بلیط هواپیما

فوت دارت

۱۵ مهر, ۱۳۹۷
فوت دارت استان تهران تهران

فوت دارت چیست؟

فوت دارت یا فوتبال دارتی یک ورزش بسیار جدید و مهیج و دوست داشتنی می باشد که مانند ورزش دارت شما یک نشانه ای را هدف گذاری میکنید و توسط جایگاه دارت بزرگی که دارد و توپ مخصوص خود که مانند توپ فوتبال است با پا ضربه زده می شود و بازیکن باید تمام تلاش خود را بکند که به وسط بادی فوت دارت ضربه بزند زیرا هر چه نزدیک تر به مرکز بادی فوت دارت باشد امتیاز بیشتری برای بازیکن محاسبه می شود
بازی فوتبال دارتی پا یک رویکرد بسیار جذاب است که با همراهان بزرگ و افرادی که اخیرا ملاقات کرده اید با هم شریک باشند. پا داری یک جلسه ایده آل است که می تواند توسط هر کسی در هر زمانی خوشحال باشد.

این اساسا ترکیبی از فوتبال دارتی است. ایده این است که شما یک توپ فوتبال محافظ ضد ضربه را در برابر ۲۳ سانتیمتر فوت دارت با تورم بالا برده اید. همانطور که در یک جلسه منظم از دارت، تشخیص اینکه توپ شما در حال بازدید است تصمیم میگیرد میزان تمرکز شما را دریافت کند. شما حتی می توانید از مرحله برداشته شدن ضربه بزنید، اگر دچار مشکل می شوید تا عمودی بیشتری داشته باشید. به نظر می رسد که بسیار جالب و سرگرم کننده است و یک رویکرد مناسب برای تکرار هدف لنگر هدف شما.

رزرو تورهای مسافرتی در لست تورز و توریاب:

چند نکته در مورد چگونگی توسعه سبک خود را در بازی فوت دارت

۱. موقعیت پاهای شما

همانطور که دندانه دار میشوید، همان پا را جلو ببرید. اگر دست راست دارید، پای راست خود را به جلو ببرید. زاویه پای جلو شما بر اساس اولویت است. بعضی از افراد با پا به طور مستقیم در هیئت مدیره بازی می کنند. بعضی ترجیح می دهند پای خود را به موازات هیئت مدیره فوتبال دارتی، و بقیه مردم در هر زاویه بین. نحوه هدایت کردن یک جفت، جایی است که باید پای پای خود را قرار دهید. اگر داری را در مقابل چشم خود پرتاب کنید، خواهید دید که مچ پا شما با چشم گاو هماهنگ است. اگر دندانه را از طرف سرتان پرتابید، میبایست مچ پا خود را به سمت داخل چشم گاو یا هدف مورد نظر کوچک کنید.

۲. فاصله پای خود را

فاصله پای خود باید تقریبا یک مرحله قدم زدن طبیعی باشد، زیرا بدن خود را به عنوان متعادل و راحت می خواهید. توزیع وزن بر اساس اولویت است. بعضی افراد بیشتر وزن خود را روی پای جلوی خود قرار می دهند، در حالی که دیگران سعی می کنند وزن خود را به طور مساوی تر پخش کنند. هنگام پرش دادن دندانه، پشت پا را از زمین بلند نکنید، زیرا این تعادل شما را خراب می کند.

۳. موقعیت شانه های شما

شانه های خود را باید به موازات با هیئت مدیره دارت و شما نیاز به کم بودن تا آنجا که ممکن است. شما نیاز دارید که پشت خود را به همان اندازه که ممکن است، اما راحت باشید. بهترین موضع یک موضع راحت است. اگر ناراحت هستید، به راحتی می توانید خسته شوید.

یکی از مراکزی که می توانید این بازی را انجام دهید شهر بادی است با امکانات زیر :

تا حالا به فوت دارت مجموعه شهر بادی رفتید؟ فوت دارت جایی است که حس مسی و کریستیانو رونالدو بودن به شما دست می دهد. فقط کافیست شوت کنید و امتیاز بگیرید. فوت دارت یک بازی جذاب و ترکیبی از فوتبال و دارت است. شما می توانید با شوت کردن توپ های چسبنده به یک صفحه دارت بزرگ با دوستانتان رقابت کنید و لذت ببرید.
مخاطب: آقایان و بانوان
مدت زمان: ۳۰ دقیقه
شوت کنید و امتیاز بگیرید
ترکیبی از فوتبال و دارت
بدون محدودیت سنی و محدودیت در تعداد بازیکنان

شماره تلفن مجموعه شهربادی: ۰۹۱۹۷۰۶۷۳۱۱ – ۰۹۰۳۱۷۵۷۹۷۰ – ۴۴۷۱۳۴۵۴
آدرس: شهرک گلستان، میدان موج، بلوار موج، روبروی تالار مروارید، مجموعه تفریحی ورزشی دریاچه (نرسیده به بام لند)

فوت دارت

فوت دارت

فوت دارت

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[امتیاز: 0 میانگین: 0]
سوئیت تبریز
 

نظر کاربران :

 • الهام حاجی زاده

  اینجا خیلی خوبه.من توپام همش به اینورو اونور میرفت

  ۲ بهمن, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • حسن حسن زاده

  براي تست مهارت نشانه گيري با پا بسيار خوبه و تفريحي سالم است و البته ورزش

  ۲۸ دی, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • علی طاهرخانچی

  کل فضاش خیلی خیلی کوچک بود ولی بازی هاش مخصوصا همین فوت دارت باحاله

  ۱۰ دی, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • سفریتو

  فکر نکنم فوت دارت اینقدر در عمرتون دیده باشید خیلی باحال بود پیشنهاد میکنم برید چون به شخصا لذت بردم

  ۲۷ آذر, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *