بلیط هواپیما سوئیت تبریز

ظرفیت هتلهای ایران برای پذیرش گردشگر خارجی تا سال آینده کافی است

زمان مطالعه : < 1 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱۰ خرداد ۱۳۹۳

تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ – رئیس جامعه هتلداران کشور گفت: همه هتلهای کشور به جز هتلهای چهار و پنج ستاره در شهرهای شیراز، یزد و اصفهان تا سال آینده نیز ظرفیت پذیرش گردشگر خارجی دارند.

جمشید حمزه زاده درباره اینکه رئیس سازمان میراث فرهنگی هر بار در سخنرانی هایش اعلام می کند که ظرفیت هتلهای ایران برای پذیرش گردشگران در سال ۲۰۱۴ پر شده است به خبرنگار مهر گفت: این طور نیست و همه هتلهای کشور ظرفیت پذیرش را دارند تنها هتلهای چهار و پنج ستاره در شهرهای شیراز، اصفهان و یزد هستند که تا پایان سال ۲۰۱۴ رزرو اتاق انجام داده اند بنابراین اگر کسی تصور می کند نمی تواند در این شهرها هتل پیدا کند، جامعه هتلداران می تواند راهنمایی کند.

وی افزود: حضور پررنگ تر گردشگران خارجی در ایران مشهود است و این میزان حضور را بیشتر می توان در شهرهای پرگردشگر دید.

رئیس جامعه هتلداران کشور درباره آمار اقامت در هتلها نیز گفت: این جامعه برنامه ای برای دریافت آمار ظرفیت اقامت در همه هتلهای کشور را ندارد و به بررسی و حل مشکلات هتلداران می پردازد از سوی آمار مربوط به اقامت در هتلها را اداره های کل میراث فرهنگی هر استان از اتحادیه هتلداری همان استان دریافت می کنند و در نهایت جمع همه آنها در اختیار معاونت گردشگری قرار می گیرد. بنابراین دریافت آمار کلی توسط سازمان اگر چه در اولویت قرار ندارد ولی معتقدیم که باید این آمار آنالیز شود.

IMG13564618 ظرفیت هتلهای ایران برای پذیرش گردشگر خارجی تا سال آینده کافی است

           
چاپ

لینک های مرتبط :

تبلیغات
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حداکثر سایز عکس : 2 مگابایت.