بلیط هواپیما سوئیت تبریز

شهربانو منطقه ۳ تهران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
۳۰ خرداد ۱۳۹۸

مجموعه شهربانو منطقه ۳ تهران با هدف ایجاد فرصتی تازه برای بانوان در محیطی امن و سالم ، جهت استفاده از امکاناتی همچون امکانات ورزشی ایجاد شده است. در مجموعه شهربانو منطقه ۳ خدمات مختلفی مانند خدمات ورزشی شامل ایروبیک ،بدنسازی ، یوگا و رزمی، خدمات بهداشتی آرایشی ، خدمات آموزشی ارائه می شود. مجموعه شهربانو منطقه ۳ در سال ۱۳۹۲ به بره برداری رسید. ساعت کاری مجموعه شهربانو منطقه ۳ از ۸ صبح تا ۸ شب است.تمامی کارکنان مجموعه های شهربانو، بانوان هستند که این ویژگی موضوع اشتغال و اقتصاد خانواده را مورد توجه قرار داده است.

شهربانو منطقه 3 تهران

مجموعه های شهربانو با مدیریت مدیر امور بانوان و به طور خصوصی از طریق پیمانکار پیشنهادی ایشان که مورد تائید اداره کل اموربانوان شهرداری تهران و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه می باشد اداره می شود.
ارایه تسهیلات برای مشاغل خانگی از طریق راه­ اندازی بازارچه­ های کوثر، تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ معنوی و اخلاقی در سطح منطقه از طریق برگزاری دوره های آموزش قرآن و اخلاق به فرزندان و بانوان از دیگر خدمات مجموعه شهربانو است.
کتابخانه، قرائت خانه، کافی نت ، کافی شاپ، خانه کودک از امکانات مجموعه شهربانو است.
این مجموعه همچنین شامل سالن ها آمفی تئاتر و کنفرانس برای برگزاری جلسات گروههای مختلف ، کافی نت ،خدمات تایپ و اینترنت ، کافی شاپ ،کتابخانه دیجیتال ،کتابفروشی، قرائتخانه ، پاتوق گفتگو، کارگاه خیاطی و سالن مزون لباس ،کارگاه کارآفرینی و اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار ، خدمات بهداشتی ،ماساژ ، تغذیه وآشپزی ، آتلیه عکاسی ، باشگاه خنده ، گالری و نمایشگاه محصولات هنری است.
تلفن تماس : ۲۲۸۹۵۶۵۱
ساعت کاری : ۸ الی ۲۰
آدرس : تهران- پاسداران- خیابان گل نبی – جنب حسینیه ارشاد- ساختمان معاونت اجتماعی و فرهنگی- طبقه۴

مجموعه شهربانو منطقه 3 تهران شهربانو منطقه 3 تهران
مجموعه شهربانو منطقه 3 تهران شهربانو منطقه 3 تهران

منابع:
بزنیم بیرون
خبرگزاری جمهوری اسلامی

           
چاپ

لینک های مرتبط :

رزرو هتل جااینجاس
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *