بلیط هواپیما تور خارجی

روستای قوام آباد

تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد, ۱۳۹۴
روستای قوام آباد فارس پاسارگاد

(آدرس:استان فارس روستای قوام آباد کمین ۹۰کیلومتر جاده شیراز اصفهان)
شناخت اولیه:تعداد خانوار این روستا۲۷۰ خانوار می باشد تعداد افراد ۱۱۵۰نفر می باشد روستاهای اطراف و تابعه این روستا.روستای کرم آباد و ابوالمهدی و حسین آباد می باشد.

آثار باستانی این روستا:کاروانسرای عباسی که نزد همه مردم ایران ناشناخته مانده است.امامزاده عقیل(سلطان کرم).رودخانه سیوند که در حال حاضر روبه خشکی و بی آبی می باشد.مزارع و باغهای سرسبز روستا.و مسجد ابوافضل (ع) روستای قوام آباد.

از همه مهمتر آثار باستانی روستای قوام آباد کاروانسرای عباسیان می باشد که در اینجا مد نظر معرفی این آثار زیباست.که در آینده نزدیک عکسهای در حال حاضر و قدیم این آثار در این وبلاگ منتشر خواهدشد.

پربازدیدترین ها:

از لحاظ امکانات رفاهی: از نظر اینجانب این روستا با توجه به جمعیتی که دارد و همچنین روستاهای اطرافی را که شامل می شود بسیار در حد ضعیفی می باشد.

امکانات:دفتر خدمات بانکی(پست بانک و کافینت مهر امام رضا(ع).).خانه بهداشت قوام آباد.مدرسه ابتدایی(دبستان شهید قدوسی)حسینیه که در دست ساخت می باشد.بزرگراه و یا جاده شیراز اصفهان.

روستاي قوام آباد

PDFPrint

سوئیت تبریز تور
 

نظر کاربران :

  • منوچهر یوسفی

    این دهکده دارای جذابیت های طبیعی و تاریخی جالبی است .غار چهل پله .غار ده پله اشکفت جنی و ییلاقی و مسیر و گذرگاههای ایل باصری است

    پنج‌شنبه -78 فروردين -621 - ساعت ۱۳:۱۹:۴۲ پاسخ دادن
  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *