رزرو هتل فضاگشت
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

راه اندازی اولین زیپ لاین رفت و برگشت کشور در اردبیل

اشتراک گذاری

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما اردبیل؛ شهردار اردبیل گفت: زیپ لاین دریاچه شورابیل با طول ۴۷۵ متر و سرعت ۶ متر در ثانیه به عنوان اولین زیپ لاین رفت و برگشت موتوری در کشور با مشارکت بخش خصوصی با هزینه ۶۰۰ میلیون تومان تا تابستان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
حمید لطف‌اللهیان با اشاره به اینکه امن ترین زیپ لاین کشور در شورابیل آماده بهره برداری است، اظهار کرد: با توجه به کنترل جزء به جزء و تأییدیه استاندارد این پروژه با برطرف شدن مشکلات جزیی، این طرح در اول تابستان آماده بهره برداری خواهد بود.
وی با بیان این که در حال حاضر بیش از ۱۳ پیمانکار در سراسر این مجمتع روند اجرایی عملیات عمرانی را به منظور بهره برداری تکمیل می کنند، افزود: چندین پروژه های شاخص تفریحی دیگر نیز تا تابستان سال جاری افتتاح و راه اندازی خواهد شد.

 راه اندازی اولین زیپ لاین رفت و برگشت کشور در اردبیل
شهردار اردبیل همچنین از راه اندازی اتوبوس دریایی در چند ماه آتی خبر داد و بیان کرد: قرارداد این پروژه با بخش خصوصی منعقد شده و اسکله آن نصب شده که با ظرفیت ۴۰ نفر و با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های تفریحی در مجتمع گردشگری شورابیل خواهد بود و تا تابستان سال جاری به بهره برداری می رسد.
شهردار اردبیل با تاکید بر تسریع در اتمام پروژه های نیمه تمام، گفت: با توجه به شروع تعطیلات فصل تابستان پارکینگ های ورودی سه گانه و پارکینک طبقاتی شوراسنتر در خدمت مسافران و شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی به بهسازی پارک بزرگ شورابیل، پارک صخره ای، پارک دانشجو، پارک کتاب و پارک ترافیک اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم عملیات عمرانی تا آغاز تعطیلات در این مجتمع به پایان برسد و در اختیار شهروندان و گردشگران قرار گیرد.

منبع: واحد مرکزی خبر

           
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *