راه اندازی اولین زیپ لاین رفت و برگشت کشور در اردبیل | جاهای دیدنی ایران
بلیط هواپیما تور خارجی

راه اندازی اولین زیپ لاین رفت و برگشت کشور در اردبیل

تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397
2018-05-09

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما اردبیل؛ شهردار اردبیل گفت: زیپ لاین دریاچه شورابیل با طول 475 متر و سرعت 6 متر در ثانیه به عنوان اولین زیپ لاین رفت و برگشت موتوری در کشور با مشارکت بخش خصوصی با هزینه 600 میلیون تومان تا تابستان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
حمید لطف‌اللهیان با اشاره به اینکه امن ترین زیپ لاین کشور در شورابیل آماده بهره برداری است، اظهار کرد: با توجه به کنترل جزء به جزء و تأییدیه استاندارد این پروژه با برطرف شدن مشکلات جزیی، این طرح در اول تابستان آماده بهره برداری خواهد بود.
وی با بیان این که در حال حاضر بیش از 13 پیمانکار در سراسر این مجمتع روند اجرایی عملیات عمرانی را به منظور بهره برداری تکمیل می کنند، افزود: چندین پروژه های شاخص تفریحی دیگر نیز تا تابستان سال جاری افتتاح و راه اندازی خواهد شد.

راه اندازی اولین زیپ لاین رفت و برگشت کشور در اردبیل
شهردار اردبیل همچنین از راه اندازی اتوبوس دریایی در چند ماه آتی خبر داد و بیان کرد: قرارداد این پروژه با بخش خصوصی منعقد شده و اسکله آن نصب شده که با ظرفیت 40 نفر و با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان از دیگر پروژه های تفریحی در مجتمع گردشگری شورابیل خواهد بود و تا تابستان سال جاری به بهره برداری می رسد.
شهردار اردبیل با تاکید بر تسریع در اتمام پروژه های نیمه تمام، گفت: با توجه به شروع تعطیلات فصل تابستان پارکینگ های ورودی سه گانه و پارکینک طبقاتی شوراسنتر در خدمت مسافران و شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی به بهسازی پارک بزرگ شورابیل، پارک صخره ای، پارک دانشجو، پارک کتاب و پارک ترافیک اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم عملیات عمرانی تا آغاز تعطیلات در این مجتمع به پایان برسد و در اختیار شهروندان و گردشگران قرار گیرد.

منبع: واحد مرکزی خبر

PDFPrint
دسته بندی :
برچسب ها :
جاجیگا تور

مطالب مرتبط :

در حال بارگزاری...

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.