رزرو هتل تفریحات کیش

جنگل بناب ارسنجان

۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

جنگل طبیعی و منحصر به فرد بناب در شهر ارسنجان استان فارس واقع شده که با توجه به اینکه آب آن از وسط جنگل و با پوشش کانال در تمام فصول سال جاری است، مکان مناسبی و دلپذیر برای تفریحی است.جنگل بناب در فاصله بیش از ۱۰۰ کیلومتری شمال شرقی شیراز قرار گرفته است و با نشستن بر باریکه جنوبی سلسله جبال زاگرس، ظرفیت بسیار بالایی برای جذب گردشگر دارد.

پوشش گیاهی این جنگل شامل درختان بنه، بادام، ارژن، کیکم، درختچه، گیاهان مرتعی انغوزه، جاشیر، کماو انواع گون است.کوه های سر به فلک کشیده و چشمه های جاری و جنگلی سر سبز همه ی این ها مشخصات این بهشت در استان فارس است.
زمان مناسب بازدید
این جنگل دارای آب و هوای معتدلی است و در فصول مختلفی از سال میتوان از آن بازدید کرد و و از تماشای این جنگل زیبا روح و جان خود را صیقل دهید.در مسیر رسیدن به پاسارگاد ، از بزرگراه سعادت آباد- صفا شهر اگر وارد جاده سعادت آباد به سمت ارسنجان شوید، می توانید شاهد مناظری بدیع و بسیار دل انگیز از جنگل بناب باشید.
وجود این جنگل ،ارسنجان شهر کاتبان وحی را به قلب سبز فارس مبدل کرده است. گردشگران می توانند به ارسنجان به دلیل وجود جنگل بناب به همراه جاذبه های طبیعی و تاریخی دیگری چون مروارید سبز، پیر صفا و چشمه سارها به عنوان مقصدی گردشگری بنگرند.

جنگل بناب ارسنجان
جنگل بناب جنگل بناب ارسنجان
جنگل بناب جنگل بناب ارسنجان
جنگل بناب جنگل بناب ارسنجان

تور اروپا

منبع : بزنیم بیرون

           
برو بالا
ادامه تحصیل در انگلستان
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *