بلیط هواپیما سوئیت تبریز

جاده تندرستی پارک ملت تهران

۱۲ خرداد ۱۳۹۸جاده تندرستی پارک ملت تهران استان تهران تهران

جاده تندرستی پارک ملت در میدان ورزش بوستان ملت و در نزدیکی دریاچه موزیکال قرار دارد ضمن اینکه هر روز از ساعت ۶:۱۵ الی ۷:۱۵ صبح ایستگاه تندرستی با حضور مربی مجرب به صورت رایگان برای علاقمندان برپا می‌شود.جاده تندرستی پارک ملت یا همان پیست تارتان پارک ملت دارای فضایی به طول ۶۵۰ متر است که در ۲ مسیر برای شهروندان آماده شده است و پایتخت‌نشینان می‌توانند به صورت رایگان از این امکان ورزشی استفاده کنند.جاده تندرستی پارک ملت از مواد خاصی ساخته شده و حالت ارتجاعی دارد تا برای کسانی که دچار مشکل کمرد یا زانو درد هستند و حتی کسانی که کفش مناسب به پا ندارند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.
پيست و جاده تندرستی تارتان يک مسير ويژه برای پياده روی و ورزش های سبک است که به تازگی در بوستان ملت تهران راه اندازيی شده است. اگر دارای درد پا يا کمر درد هستيد، می توانيد از امکانات ويژه اين پيست قرمز رنگ که داراي حالت ارتجاعي است، استفاده کنيد.
مشابه این پیست در مجموعه ورزشی انقلاب از سالها قبل به صورت خصوصی به بهره برداری رسیده است و این پیست برای نخستین بار در یکی از بوستان‌های شهر برای تمامی شهروندان قابل استفاده است‌.
آدرس : تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از نیایش، بوستان ملت

لینک های مرتبط :

 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *