جستجوی شهر به شهر :
رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

توافق‌نامه فرهنگی، هنری و گردشگری بین ایران و ایتالیا

تاریخ بروزرسانی :
۲۳ اسفند ۱۳۹۳

تاریخ خبر:۱۳۹۳/۱۲/۲۳- سند اجرایی توافق‌نامه فرهنگی تحت عنوان “برنامه اجرایی همکاری در حوزه فرهنگ، آموزش و پرورش، آموزش عالی و تحقیقاتی میان جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا” در رم به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در رم، امضای این برنامه اجرایی با حضور «علی جنتی»، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و «داریو فرانچسکینی»، وزیر میراث و فعالیت‌های فرهنگی ایتالیا صورت گرفت.

پس از امضای این توافق‌نامه، وزیر فرهنگ ایتالیا با ابراز خرسندی از امضای این توافق‌نامه گفت: امضای این سند، همکاری فرهنگی بین دو کشور که قدمتی چند هزار ساله دارند را بیش از پیش توسعه می‌دهد.

وی افزود: میراث فرهنگی و آثار باستانی صرفاً متعلق به یک کشور نیست و در این سند بر حفظ و مراقبت از میراث فرهنگی بشریت نیز تاکید شده است.

علی جنتی نیز امضای این توافق‌نامه را در راستای همکاری در حوزه فرهنگ و هنر، آموزش و پرورش، آموزش عالی، رادیو و تلویزیون، تولیدات سینمایی و رسانه‌های گروهی، ورزش و توریسم دانست.

سند اجرایی توافق‌نامه فرهنگی میان دو کشور با امضای «جهانبخش مظفری»، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا و «آندره‌ آمِلونی»، مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و بین‌المللی وزارت‌خارجه ایتالیا رسید.

797 توافق‌نامه فرهنگی، هنری و گردشگری بین ایران و ایتالیا

798 توافق‌نامه فرهنگی، هنری و گردشگری بین ایران و ایتالیا

799 توافق‌نامه فرهنگی، هنری و گردشگری بین ایران و ایتالیا

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[امتیاز: 0 میانگین: 0]
           
برو بالا
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخت جمشید روستای کندوان زیبایی های گیلان سد شاه عباسی طبس اماکن دیدنی یزد