رزرو هتل ایران بوم گردی

«تعطیلات زمستانی» ان‌شاء‌الله به زمستان امسال می‌رسد

زمان مطالعه : < 1 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۳۱ تیر ۱۳۹۳

تاریخ خبر: ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ – مسعود سلطانی فر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در پاسخ به این پرسش که آیا اجرای طرح تعطیلات زمستانی به زمستان امسال می‌رسد؟ گفت: اجرای این طرح نیازمند هماهنگی با دستگاه‌های مختلف است.

وی افزود: امیدوارم انشاء الله اجرای طرح تعطیلات زمستانی به زمستان امسال برسد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت: باید هماهنگی بین دستگاهی صورت گیرد به طور مثال برای ساماندهی سفر بازنشستگان نیازمند هماهنگی با سازمان بازنشستگی هستیم یا برای استفاده از تخفیف‌های شرکت‌های مسافربری از جمله سازمان هواپیمایی، شرکت رجا و… باید جلساتی داشته باشیم تا زمانهای غیرپیک را مشخص کنیم و جامعه‌های هدف را در این ایام به سفر بفرستیم.

سلطانی فر افزود: اگر موضوع تعطیلات زمستانی را بخواهیم از طریق طرح و لایحه پیش ببریم زمان بر است به همین دلیل بهتر است که خودمان هماهنگی‌ها را با دستگاه‌های مرتبط انجام دهیم.

به گزارش فارس، طرح تعطیلات زمستانی در این راستا مطرح شد که مردم تنها در ایام نوروز و تابستان عازم سفر نشوند و بعضی از اقشار خاص مثل بازنشستگان که برای سایر ایام سال که غیرپیک است و مشکلی برای سفر ندارند با ارائه تسهیلاتی بتوانند به سفر بروند و کل حجم سفرهای مردم، متمرکز در نوروز و تابستان نشود.

مسعود سلطانی فر، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فروردین ماه امسال اعلام کرده بود: یکی از پیشنهادات برای پراکندگی زمان سفرها، تعطیلات زمستانی ۷ یا ۸ روزه در نیمه بهمن ماه است.

13930409000628_PhotoA «تعطیلات زمستانی» ان‌شاء‌الله به زمستان امسال می‌رسد

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

هتل های وان ترکیه تراول ماگ
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جاباما سایت ویلا و اقامتگاه آنلاین