بلیط هواپیما تور خارجی

بازدید گردشگران از جاذبه های استان گلستان 80 درصد افزایش یافت

تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه 30 آبان 1397
2018-11-21

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید مناف هاشمی سه شنبه شب در آیین افتتاح دوازدهمین جشنوراه بین الملی فرهنگ اقوام اظهار داشت: تا پایان سال گذشته فقط 20 واحد بوم‌گردی در استان گلستان ایجاد شده بود، اما در حال حاضر تعداد این واحدها به 40 واحد رسیده است.
وی ادامه داد: 50 نقطه بوم‌گردی در اختتامیه جشنواره دوازدهم با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی افتتاح می‌شود و تعداد نقاط بوم گردی تا پایان سال به رقم ١٥٠ واحد در استان گلستان می‌رسد.
استاندار گلستان بیان کرد: زندگی مسالمت آمیز اقوام مختلف در گلستان توام با وحدت و همدلی در کنار ظرفیت های بی نظیر و متعدد گردشگری در استان گلستان، این خطه از کشور را به ایران کوچک تبدیل کرده و این موضوع، نعمتی بزرگ و قابل افتخار است.
به گفته استاندار گلستان جشنواره فرهنگ اقوام فرصتی را در اختیار استان قرار داده تا بخشی از توانمندی های استان به سایر مناطق کشور معرفی شود.
هاشمی، ظرفیت های بی شمار برگرفته از حضور اقوام مختلف در ایران اسلامی را یک ویژگی منحصر بفرد برای کشور دانست و خاطرنشان کرد: برای این ودیعه الهی و نعمت بزرگ، باید قدردان پروردگار باشیم.
وی گفت: حوزه گردشگری یکی از بخش های موثر در استان گلستان است که در مسیر توسعه روز افزون خود، افق های روشنی را برای استان ترسیم خواهد کرد.
هاشمی همزمانی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با هفته وحدت را وحدت به فال نیک گرفت و اظهار داشت: در پرتو وحدت کلمه و در طول چهار دهه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، موفقیت‌های بزرگ و دستاوردهای فراوانی برای کشور حاصل شده است.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام از 29 آبان لغایت دوم آذر ماه به مدت چهار روز در شهرستان گرگان، کیلومتر چهار جاده گرگان – آق‌قلا، نمایشگاه بین‌المللی گرگان و چهارم لغایت هفتم آذر در شهرستان گنبدکاووس، مجموعه ورزشی المپیک این شهرستان واقع در شرق گلستان برگزار می‌شود.

بازدید گردشگران از جاذبه های استان گلستان 80 درصد افزایش یافت

PDFPrint

پربازدیدترین ها:
جاجیگا تور رزرو هتل نظردهی
 

نظر کاربران :

  • نظر بده، 5000000 ریال جایزه نقدی بگیر، بدون قرعه کشی ! اسپانسر: رزرواسیون مهر

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

لطفا نظر خود را برای این مطلب بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
هر چقدر در جاذبه های بیشتری نظر بنویسید شانس برنده شدن بالایی خواهید داشت(شرایط دریافت جایزه)