بلیط هواپیما سوئیت تبریز

اقامتگاه بومگردی پسینا

۱۶ بهمن ۱۳۹۷اقامتگاه بومگردی پسینا فارس فسا

اقامتگاه بوم گردی پسینا در کیلومتر ۵ جاده فسا – بندر عباس داخل روستای شستکان واقع شده است. اقامتگاه بوم گردی پسینا در روستای شستکان شهرستان فسا استان فارس واقع شده است که به سبک قدیمی بنا شده و در حیاط آن سیاه چادر عشایری با لباس های محلی وجود دارد و گردشگران میتوانند عکس های یادگاری بگیرند. جاذبه های طبیعت گردی و گردشگری زیادی در نزدیکی این اقامتگاه وجود دارد که توریست هایی که به این اقامتگاه بومی سفر میکنند میتوانند به راحتی به آنجا بروند و از آنها دیدن نمایند از جمله این جاذبه ها میتوان به سلو ، بانی رز، کاروان سرای براشلو، بادگیر، باغ صمد، آشپزخانه ضحاک، نمکدان طبیعی، تنگ مجد و قبرستان خورنگان اشاره کرد که وجود این اماکن دیدنی موجب رونق صنعت گردشگری این منطقه شده است. تفریحات دیگری همچون گشت در کوچه وبازارهای قدیمی فسا ودیدن ساختمان ناقاره خانه قدیمی و شبستان مسجد جامع برای گردشگران فراهم شده است.

خدمات :

اقامتگاه بومگردی پسینا دارای حمام – سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی – لباس محلی – چادر عشایری – اتاقها با سقف چوبی و طاق قدیمی می باشد .

جاذبه طبیعت گردی:

سلو ، بانی رز، کاروان سرای براشلو، فاصله تا اقامتگاه ۱۷ کیلو متر که دارای محیطی جنگلی شامل درختهای بادام کوهی(الوک) و بنه می باشد .
باد گیر ،باغ صمد فاصله تا اقامتگاه ۲۰ کیلو متر محیط جنگلی با چشمه از دل کوه
آشپزخانه ضحاک فاصله تا اقامتگاه ۲۰ کیلومتر واقع در بالای کوه گچ
نمکدان طبیعی واقع در ۲۵ کیلو متری اقامتگاه
تنگ مجد در فاصله ۳۰ کیلومتری آقامتگاه دارای چشمه و طبیعتی بسیار زیبا
قبرستان خورنگان مربوط به ۷۵۰۰ سال پیش در ۲۰ کیلو متری اقامتگاه
گشت در کوچه وبازارهای قدیمی فسا ودیدن ساختمان ناقاره خانه قدیمی و شبستان مسجد جامع فاصله ۶ کیلومتر

اقامتگاه بومگردی پسینا

اقامتگاه بومگردی پسینا

اقامتگاه بومگردی پسینا

اقامتگاه بومگردی پسینا

اقامتگاه بومگردی پسینا

اقامتگاه بومگردی پسینا

 

نظر کاربران :

 • الهام حاجی زاده

  پسنل مودب و احترام گذاری داره.در تابستان هوای اینجا خیلی گرم ه ست.بهتره در فصل دیگه اگر از شیراز به سمت بندرعبار بودید بعد از فسا به این اقامتگاه میرسید که میتونید یک شب خوب رو اقامت داشته باشید

  ۹ بهمن, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • رها مسعودی

  اقامت تو این اقامتگاه شب خوبی رو برای ما رقم زد.ولی شهر فسا هیچ چیزی نداره.با توجه که قدمت زیادی داره و مردمان بسیار خوبی هم داره ولی هیچ جایی برای تفریح و جای تاریخی نداره.این مناطقی هم که نوشتین جاهایی نسیتن که بشه بهشون اتکا کرد

  ۲۶ آذر, ۱۳۹۷ پاسخ دادن
 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *