بلیط هواپیما سوئیت تبریز

اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان بوشهر

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۱ دی ۱۳۹۳

تاریخ خبر :۱۳۹۳/۱۰/۰۱- به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مصطفی سالاری صبح امروز در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور از ساحل بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی به همراه رئیس سازمان امور اراضی کشور برای بررسی ظرفیت‌های سواحل جنوب کشور طس سه روز به استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بوشهر سفر کردند.

وی بیان کرد: در استان بوشهر نیز معاون رئیس جمهور با ظرفیت‌های ساحلی بوشهر آشنا شد و امیدواریم این سفر زمینه ایجاد دهکده گردشگری ساحلی در بوشهر را فراهم کند.

استاندار بوشهر با اشاره به موقعیت استان بوشهر در نوار ساحلی جنوب کشور گفت: استان بوشهر بیشترین مرز دریایی را با خلیج‌فارس دارد و این زمینه خوبی برای ایجاد دهکده گردشگری ساحلی در استان بوشهر خواهد بود.

سالاری گفت: استان بوشهر با داشتن مرز دریایی و سواحل بکر، موقعیت بسیار مناسبی برای توسعه گردشگری دارد لذا ما باید زیرساخت‌های توسعه گردشگری در بوشهر را فراهم کنیم.

وی افزود: طبق بررسی‌های انجام شده در بوشهر، در مسیر بلوار امام علی(ع) که ورودی شهر بوشهر نیز محسوب می‌شود، امکان خوبی برای ایجاد دهکده گردشگری فراهم است و با توجه به اختصاص ۳۰ هکتار اراضی ساحلی در بوشهر برای ایجاد دهکده ساحلی، امیدواریم این مهم عملی شود.

استاندار بوشهر گفت: برای توسعه گردشگری در استان بوشهر ۲۰۰ هکتار اراضی ساحلی مرکز استان را برای طرح‌های گردشگری در نظر گرفتیم که ۳۰ هکتار آن مختص گردشگری ساحلی خواهد بود و به منظور توسعه زیرساخت‌های گردشگری در بوشهر نیز ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.

94 اعتبار 150 میلیارد ریالی برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان بوشهر

           
ما را در اینستاگرام فالو کنید

لینک های مرتبط :

instagram
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *