بلیط هواپیما سوئیت تبریز

اسکله جفره بوشهر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
۱۲ اسفند ۱۳۹۸

یکی از بهترین گزینه های تفریحی در بوشهر، گشت و گذار در سواحل این شهر است. اسکله جفره که در سواحل شمال غربی این شهر واقع شده، هم فرصت تماشای چشم انداز خلیج فارس را برای گردشگران فراهم می کند و هم مکان خوبی برای خرید ماهی تازه به شمار می رود. در این اسکله، به تماشای ماهیگیرانی بنشینید که با باری از تازه ترین آبزیان به ساحل می آیند و از آن ها ماهی تازه خریداری کنید.
همچنین در این اسکله فرصت تماشای غروب و طلوع خورشید هم برای تان مهیا خواهد بود و در بسیاری از فصول سال، می توانید از هیاهویی که مرغان دریایی در اسکله به راه می اندازند لذت ببرید.

fe84003e-0cf2-452e-a245-70a808806b55 اسکله جفره بوشهر

صیادی یکی از مشاغل بسیار مهم در استان بوشهر است که این استان به عنوان یکی از قطب‌های صید و صیادی در فصول مختلف سال در بخش صید ماهی و میگو و دیگر آبزیان در سطح کشور شناخته می‌شود.صیادان یکی از پرتلاش‌ترین و زحمت‌کش‌ترین اقشار هستند که رزق و روزی خود را با مشقت‌های بسیار زیادی کسب کرده و همواره نیز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند.
یکی دیگر از مشکلات صیادان مربوط به وضعیت اسکله‌ها می‌شود که برخی از اسکله‌های بوشهر از جمله اسکله جفره با نواقص و مشکلاتی روبرو است که پاسخگوی نیازهای صیادان این منطقه نیست.

cf067bda-522d-41c0-a90e-9a215fca2871 اسکله جفره بوشهر

           
چاپ

لینک های مرتبط :

رزرو هتل جااینجاس
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *