رزرو هتل رزرو هتل های شهر وان ترکیه

ارسال ۱۵۰ مقاله به همایش بین‌المللی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران

تاریخ بروزرسانی :
۱۱ تیر ۱۳۹۳

تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۴/۱۱ – دبیر علمی همایش بین‌المللی علمی، راهبردی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران، چالش‌ها و چشم اندازها گفت: تاکنون ۱۵۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه خراسان، دکتر مژگان عظیمی هاشمی در ادامه اظهار کرد: تاکنون ۷۱۴ نفر به عنوان نویسنده و داور در سایت ثبت نام کرده‌اند.

عضو هیات علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی با بیان اینکه مقالات در هفت محور تخصصی ارائه شده‌اند، خاطرنشان کرد: بیشترین فراوانی مقالات دریافتی با ۳۲ درصد در محور گردشگری، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی و پس از آن گردشگری و اقتصاد با ۲۷ درصد و همچنین آمایش سرزمینی گردشگری با ۱۶ درصد است، ۱۱ درصد مابقی به سایر حوزه‌ها اختصاص دارد.

وی درباره زمان داوری مقالات گفت: داوری مقالات در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از پایان زمان دریافت مقالات انجام خواهد شد و طبق برنامه پیش‌بینی شده امیدواریم تا پایان مرداد ماه نتیجه داوری مقالات اعلام شود.

عظیمی هاشمی گفت: مقالاتی که میانگین نمره داوری بالاتر از ۷۵ را کسب کنند، برای ارائه شفاهی برگزیده خواهند شد؛ همچنین در نظر است، برای ارائه غیرحضوری نیز فرصت درنظر گرفته شود؛ مقالاتی که میانگین داوری بین ۶۰ تا ۷۵ را کسب کنند در قالب پوستر ارائه خواهند شد.

دبیر علمی همایش بین المللی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: کل مقالات پذیرش شده در کتاب مجموعه مقالات همایش به چاپ خواهند رسید؛ همچنین مقالاتی که از نظر کمیته علمی و داوری‌ها شرایط لازم را دارا باشند، در نشریات علمی و پژوهشی بدون داوری در نوبت چاپ قرار می‌گیرند.

پژوهشگر برتر گروه علوم اجتماعی جهاد دانشگاهی در ادامه تاکید کرد: علاوه بر ارائه مقالات، حداقل هفت پنل تخصصی نیز در طول همایش برگزار خواهد شد که عناوین و توضیح بیشتر آن در آینده اعلام می‌شود.

عظیمی هاشمی از نویسندگان، پژوهشگران و اندیشمندان خواست که با توجه به رویکرد اصلی همایش در ارائه راهبردهای لازم توسعه گردشگری ایران، به تدوین و پیشنهاد راهبردها توجه ویژه داشته باشند.

-7 ارسال 150 مقاله به همایش بین‌المللی توسعه گردشگری جمهوری اسلامی ایران

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
[امتیاز: 0 میانگین: 0]
           
برو بالا
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *