رزرو هتل ایران بوم گردی

اتاق فرار باغ کتاب تهران

زمان مطالعه : 2 دقیقه - تاریخ بروزرسانی :
۳۰ خرداد ۱۴۰۰

اتاق فرار باغ کتاب تهران یکی از بخش های جذاب و هیجان انگیز مجموعه بزرگ باغ کتاب می باشد که در طبقه همکف و بلوک D مجموعه قرار گرفته است. این مکان افراد بالای ۱۰ سال را در گروه های ۴ یا ۸ نفره به درون فرا می خواند و آن ها را برای سپری کردن یک روز هیجانی و راز آلود به چالش می کشد. مجموعه اتاق فرار باغ کتاب ۳ اتاق مجزا با داستان های متفاوت، تحت عنوان “اتاق بیگانه”، “نفرین فرعون” و “نامه ای از جهنم” دارد. هر کدام از این اتاق ها داستان منحصر به فرد و موضوع خاصی را دنبال می کنند و هزینه استفاده از آن ها با هم متفاوت است.

اتاق فرار یک بازی گروهی، فکری و هیجانی ۴ تا ۸ نفری است که برای گروه سنی ۱۰ سال به بالا در نظر گرفته شده است. در این بازی به فراخور داستان هر اتاق، مخاطب به کمک سرنخ‌هایی که در دست دارد، معما‌ی هر داستان را حل می‌کند و در زمانی ازپیش‌تعیین‌شده بازی را به اتمام می‌رساند. در کنار استفاده از اتاق فرار می توانید از سینماها و کتابفروشی های مجموعه باغ کتاب تهران دیدن بفرمایید و لذت ببرید .

اتاق فرار باغ کتاب تهران

اتاق فرار – اتاق بیگانه

این مجموعه دارای سه اتاق مجزا با داستان‌هایی متفاوت است و تلاش کرده که در هر اتاق مخاطب را درگیر ماجرایی هیجان‌انگیز کند.

اتاق فرار داستان «اتاق بیگانه» شما را وارد دنیای فضایی‌ها می‌کند. باید بتوانید فضایی‌های مرموز را شکست دهید تا از زندان آنها فرار کنید.

اتاق فرار باغ کتاب تهران

اتاق فرار نفرین فرعون

در اتاق فرار «نفرین فرعون» برای کشف مقبره‌ای که به‌تازگی نشانه‌هایی از آن پیدا شده سفری را به مصر آغاز می‌کنید.

اتاق فرار باغ کتاب تهران

اتاق فرار تهران

اتاق فرار «تهران» نیز داستانی با موضوع جنایی در کوچه‌پس‌کوچه‌های تهران دارد.

نحوه دسترسی به باغ کتاب تهران

آدرس ۱: برگزار شهید همت، مسیر شرق به غرب، بعد از خروجی بزگراه حقانی، خروجی باغ کتاب تهران طبقه اول. بعد از کتابفروشی بزرگسال اتاق فرار

آدرس ۲: مترو حقانی، ۱۰ دقیقه پیاده‌روی از میان باغ موزه دفاع مقدس، بعد از پل، باغ کتاب تهران طبقه اول بعد از کتابفروشی بزرگسال اتاق فرار

اتاق فرار باغ کتاب تهران

اتاق فرار باغ کتاب تهران

           
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لینک های مرتبط :

هتل های وان ترکیه تراول ماگ
 

نظر کاربران :

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است. شما اولین نفر باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جاباما